SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a jak to jest z alko w całokształcie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4103
witam!

Ćwiczę od dłuższego czasu, od tego też czasu nie tknąłem łyku alkoholu jednak...

Na siłce mam kilku znajomych, wszyscy za każdym razem opowiadają o swoich imprezach, jak wracali na czworaka itp, a pragnę zauważyć, że wszyscy w bicu ponad 40, na klate ponad setka... To jak to w końcu jest? Bo przez to, że nie tykam nawet bro zaczyna mi się sypać życie towarzyskie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest coś z Tobą nie tak, skoro siłke przekładasz nad życie towarzyskie, tak być nie może. Wypij sobię raz za czas piwko, czy nawet 4-ro pak , wyjdź ze znajomymi gdzieś, zjedz coś dobrego. Nie możesz przez siłkę stać się jakimś alienem, odseparowanym od społeczeństwa. Wiem coś o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j/w

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4103
a jak raz w tygodniu wypije np 2-4 piwka a raz w mcu, czy raz na dwa mc pare kieliszkow, to trening bedzie dawal efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli chcesz zobaczyć czy bedzie trening treningiem to idź na kacu na siłke to zobaczysz


napij sie browa raz na jakiś czas ale nie uchlaj jak świnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Białko

WHEY premium