SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a ja znowu o vitalmaxie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15256
Jak juz pisalem wczoraj w opakowaniu Tribulusa znalzlem niescizlosci co do zawartosci juz sie o nich niebed rozpisywal tylko wlepie ofty

I jeszcze sprostowanku opakowanie to jak sprawdzilem bylo kupione w sklepie internetowym atleta.pl (ta nazwe juz chyba moge podac)

P.S. do gorala niewiem czy ty masz jakis interes z vitalmaxem ale usuniecie calego tematu a nie tylko posta z adresem sklepu to chyba przegiecie, wiec badz tak mily na przyszlosc i sie troszku wyuzuj i opanuj z nadgorliwoscia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15256

Obce sztuki nie z tej paczki sie tu znalazly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

znaleziona pusta uszkodzna kapsułka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

normlane zdrowe okazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

a tak wyglada opakoanie -cvale w srodku brudne zawartoscia pewnei tej pustej uszkodzonej kapsulki - byly jeszce takie dwie ale zaraz na poczatku opakowa wiec je poprostu wywalilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94164
Wg mojej wiedzy kapsułki z pierwszego zdjęcia nie są w ogóle produkowane w Vitalmaxie. Zaden nasz produkt nie ma takiego koloru więc raczej wątpliwe żeby w fabryce znalazły się 2 sztuki nie produkowanego produktu i ktoś je wrzucił do Twojego pudełka.
Co do pustych kapsułek się nie wypowiadam bo takie rzeczy mogą się zdarzyć, choć tak jak mówiłem w poprzednim poście przez 2 lata obecności w kraju nie mieliśmy takiej reklamacji.

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

a to opakowanie zeby nie bylo ze wymyslalm i ze moze to inna firma byla

wiec jak widac nie tylko Olimpowi zdarzja sie puste kapsulki w opakowania jest to widocznie norma ze sie co ile takie cos trafi, ale najbardziej zaskauja mi te kapsulki clakiem niepasujace do reszty moze ktos mial cos innego vitalmaxa i wiec z czym moga byc te capsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

tak oto wyglada zawartosc tej obcej kaspulki

Kapsulka napewno pochodzi z wyzej wyminionego opakownia chyba ze ktos u was w sklpei takie psikusy robi bo ja takich kapsulek z czyms innym nimam i nigy niemialem dlatego mnie to tak zdziwilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 8680 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31712
a ja i tak lubię te czeskie przetwory

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 94164
Przed chwilą rozmawiałem na ten temat z właścicielem Vitalmaxa.
W Vitalmaxie nigdy nie było kapsułek o takim kolorze.
Ja sam też widzę takie po raz pierwszy i nie kojarzę żadnego znanego mi suplementu, żeby takie miał.
Dlatego po prostu nie jestem Ci w stanie racjonalnie odpowiedzieć na Twój problem.

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52689
dziwna ta kapsa czerwona - z tego co zauwazylem to vital ma w sumie tylko przezroczyste kapsy

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL na siłe i mase :-)

Następny temat

ktore bialko wybrac ? pomozcie

Shaker