SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aMiNoKwAsY z MLO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
mam pytanko, chce zakupić aminokwasy z mlo amino 2300 lub liquid aminos 947 ml, i teraz mam problem, lepiej kupić w tabletkach czy w płynie??Czy w płynie bardziej sie opłaca czy na to samo wychodzi??Doradzcie coś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
w soomie ja polecam w tabletkach bo w płynie to troche z poopy sie dafuje i dzifny smak potem w ryjQ btw.gdzieś słyszałem że niszczy szkliwo

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
łodpowiedzcie mi coś dokładniej bo sam już nie wiem co brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
łodpowiadam dokładniej : w tabletkach

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
raczej radze zrezygnowac z aminokwasow..na rzecz np..odzywki bialkowe...aminki..to bardzo droga forma bialka...

btw..jaki jest cel owej suplementacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
jezeli aminki to w plynie , ja uzywam nuternda amino bcaa fakt ze smakowo to ciezki przekaz ale poza tym dobre uzupelnienie diety i innych suplementow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jaki masz smak? Mi karmelkowe smakowaly bardzo

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zasilam szeregi w ...

Następny temat

Czy therma pro szkodzi

WHEY premium