SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w a melanzyk :P

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
Witam czy beda jakies powazne skutki jesli bede stosowal a6w ale raz w tygodniu wypadnie mi np przerwa (piatek) i popije sobie? albo zrobie normalnie trening a wieczorem melanzyk? czy mimo to trening przyniesie w miare dobre efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
W to, że cały tłuszcz zejdzie, to ja osobiście nie wierzę. Mam nadzieję, że po prostu mięśnie się wzmocną, uelastycznią i trochę urosną, a tłuszczyk zniknie częściowo. Mam w planie do tego trening siłowy i aeroby.

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
hipek19-:D. Jasne że przyniesie efekty, chyba nie sądzisz że jeden melanż w tygodniu zniweczy tydzień ciężkiej pracy na treningach. Wiem co mówię bo jestem zwyczajnym człowiekiem który trenuje w ciągu tygodnia i często baluje w soboty i jakoś nie wydaje mi się żeby przez to mięśnie nie chciały mi rosnąć. Być może lekko opóźnia to ich rozwój ale nie do tego stopnia żeby przerobione treningi były bezefektywne

He who does not need to lie is proud of not being a lier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
zalezy jak wielki ten melanzyk ma byc. Raz na jakis czas mozna .
BTW. widze ze ludzie wiosne zweszyli bo coraz wiecej postow o a6w jest

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Życie to życie, w założeniach a6w jest- że można sobie zrobic pare dni odpoczynku w ciągu całego treningu.Tylko pojdyńcze, nie kolejne.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
dzieki za odp. sogow dac nie moge bo nie jestem pelnoprawnym uzytkownikiem forum ale lapcie SOGi duchowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
sezon nadchodzi - co drugi post to (przereklamowane) a6w

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Strach pomyśleć co będzie przed samymi wakacjami jak sezonowcy stwierdzą, że trzeba zrobić formę na lato

Rany ale na 3/4 pytań w tych postach (na 1 stronie są cały czas min 3) są odpowiedzi w poście o A6W. Nie dość, że w temacie bucha non stop padały odpowiedzi na te same pytania (często ktoś zadawał pytanie, na które odp była parę wypowiedzi wyżej) to teraz każdy musi założyć posta...

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
a6w daje oczekiwane efekty tylko wtedy gdy robisz cwiczenia dobrze technicznie, przykladasz sie do nich, dbasz o diete i nie przerywasz treningu ani na jeden dzien!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bzdura - ot pocwicza codziennie, poboli codziennie i licza ze szesciopak sie pojawi

jesli ktos mysli ze w ciagu 40 dni na sucho uda mu sie rozwinac do ladnej postaci JAKIKOLWIEK miesien, to winszuje dobrego samopoczucia

zreszta, nawet na srodkach dopingujacych w 40 dni mozna co najwyzej TROCHE zbudowac, po x latach to TROCHE zamieni sie w satysfakcjonujacy wyglad

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
FU, a skąd wiesz, że wszyscy chcą mieć sześciopaki jak kulturyści? Może niektórym zależy po prostu na wzmocnieniu mięśni brzucha i uwidocznieniu ich zarysów?

Brak podpisu. Wybaczcie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLan do oceny z piorytetem na klate

Następny temat

Rzeźba - proszę o ocenę

WHEY premium