SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w - odstępy między seriami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
Yo, jestem tu nowy na tym forum więc witam wszystkich.

4 dni temu zacząłem ćwiczyć a6w, ale nigdzie nie wyczytałem czy można robić przerwy między seriami czy też nie, więc robie sobie 1 serie rano, 1 po południu i 1 wieczorem. Teraz przeczytałem, że jednak nie powinno robić się przerw między seriami, ale ja wam powiem tyle, że ja niedałbym rady robić 3 serie pod rząd. Nie jestem kulturystą i nie ćwiczę żeby pakować, ale myślę, że aby spalić tłusczyk na brzuchu i wzmocnić trochę mięśnie to mógłbym jechać do końca tym moim sposobem (kilkugodzinne przerwy między seriami).
Czy może jednak takie ćwiczenie nie ma sensu?
Jak uważacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1643
sens mają ale jednak powinno to się robić naraz... dopuszczalne są chyba przerwy do 30 sekund a co do tego że nie jesteś kultórystą i że nie chcesz pakować to wiesz te ćwiczenia wykonują również kobiety...
"co boli!, co boli! ma boleć!! jak boli to rośnie"
pozdrawiam

M jak Masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
mała sugestia- skoro nie trenujesz regularnie i nie mozesz wykonac poprawnie treningu juz na początku (czyli 3 serie pod rząd) to po co chwytać się za ten trening? Lepiej znajdź gdzieś prostszy i łatwiejszy trening ale wykonuj go zgodnie z zaleceniami
pozdrawiam

He who does not need to lie is proud of not being a lier

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase, oceńcie.

Następny temat

wazne pytanie dotyczace bika i trika

Wiecej