SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"wiatry"2:D

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Napoczatku napisze jak sie odzywiam (z dokladnymi godzinami o ktorej spozywam posilek)
Posiłki-------------------godz.--Danie :)
sniadanie---------------7 10---paltki(100g)+mleko2%(450ml)
2 sniadanie a)----------10 35--4x kromka chleba + 100g szynki z indyka + jablko
2 sniadanie b)----------12 35--2x kromka chleba + 50g szynki z indyka
przed treningiem--------15 00--ryz(100g) + piers z kurczaka(150g) + warzywa
po treningu-------------18 00--400ml soku pomaranczowego
40 min po treningu------18 30--ryz(100g) + piers z kurczaka(150g)
kolacja-----------------21 00--makaron(100g) + ser chudy(150g)
przed snem--------------23 00--ser chudy lub szynka z indyka(100g)

I w godzinach od ok. 13:00 zaczyna sie problem chce sie pierdziec, ze niewytrzymuje ale sie wstrzymuje przez te 2h dopoki nie wroce ze szoly do domu:D
I co z ta smierdzaca sprawa zrobic:D

Mam takie pytanka jeszcze:
Czy w mojej diecie sa jakies nieprawidlowosci i dlatego wiatry powstaja?:D
Czy nadmiar bialka w diecie powoduje zwiekszone wydzielanie gazow? :D
I czy nadmiar bialka spozyty w JEDNYM posilku powoduje, ze organizm nie moze tego przetworzyc i powstaja wiatry?:D

prosze o powazne potraktowanie tematu

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Moja znajoma lekarka mówi: ciesz sie że możesz "pierdzieć", bo taka "niemoc" jest bardzo niebezpieczna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
hmm ja jem duzo wiecej i nie mam w zasadzie problemow. Od czasu do czasu :) Wydaje mi sie ze to naturalne. W twoiej diecie nie ma az tak duzo bialka zeby to mialo powodowac gazy. Moze to twoja nietolerancja organizmu? Z tego co po sobie zauwazylem problemy z gazami zawsze po odzywkach i bialkach jaj.

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Twoja dieta specjalnie nie wskazuje, by to mogło być przyczyną Twoich kłopotów. Spróbuj, może trochę mniejszą dawkę płatków na śniadanie

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
E tam platki, to raczej nie to. Rob czesciej kupe i nie wstrzymuj sie. Ja jak sie nie zalatwie z dwa dni to taki piardy mam ze heh. A po kupce juz jest spoko.

---------------------------------------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Zrezygnuj z platkow owsianych na sniadanie a wszystko wroci do normy.
Mialem to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Płatki owsiane zawieraja w sporej ilości frakcję błonnika rozpuszczalnego, który w przewodzie pokarmowym podlega procesom fermentacyjnym. I z tego tytułu po tym produkcie mogą takie konsekwencje.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
problemy zaczely sie od tlustego czwartku wczesniej tak samo jadlem i nic:D

a wyprozniam sie 2xdziennie przed sniadaniem i po (tak na poprawke )

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedys mialem podobny problem :D
I wydaje mi sie, ze jest to spowodowane mlekiem ewentualnie tym indykiem.
Blonnika bym sie nie czepial.
Wtej chwili jem go MNOSTWO i nie mam zadnych problemow.
Blonnik(nierozpuszczalny, ale zaznaczam ze rozpuszczalny takze jest bardzo korzystny dla jelit) raczej tylko moze pomoc, poniewaz pomaga w przechodzeniu pozywienia przez jelito cienkie(jezeli dobrze pamietam, poniewaz nie nosze do caffejek literatury )

Lepiej zamiast indyka, zainwestuj w jakas rybe i zmniejsz ilosc mleka do 150 ml :PPP


"Its good time to die :)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ryby w szkole nie bede jadl:D ale thx za rade:D sog:D

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pewne pokrmy szczególnie sprzyjają nadwrażliwości jelitowej. Główni podejrzani to: zboża i mleko. Wyeliminuj jednego dnia mleko, a drugiego zboża i poobserwuj...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dzieki, nareszcie któs mnie docenil :DDD
Mam jeszcze pare informacji na temat blonnika ale sogow juz nie musicie dawac Pamietajmy iz aby skladniki odzywcze byly odpowiednio przyswajane, nalezy miec przewod pokarmowy w jak najlepszej kondycji, a wszystkie diety oczyszczajace jelita sa jednym wielkim g....

Blonnik rozpuszczalny - obecny glownie w owocach, platkach owsianych i roslinach straczkowych - ulatwia tworzenie sie prawidlowego stolca.Bakterie jelitowe przekssztalcaja rozp. blonnik w kwasy tluszczowe o krotkich lancuchach, ktore sa wchlaniane i zuzywane jako skladniki odzywcze.Kwasy tluszczowe o krotkich lancuchcach obnizaja poziom cholesterolu we krwi i hamuja tworzenie sie polipow w jelicie grubym.
Dzialaja przeciwmiazdzycowo i antyrakotworczo oraz sa ogromnie wazne dla prawidlowego stanu ukladu krazenia i jelit.
Blonnik nierozpuszczalny dominuje w warzywach i zbozach - zwieksza objetosc stolca i oczyszcza jelita z mas kalowych.
Na czynnosci jelit niekorzystnie wplywaja stresy i rozne substancje chemiczne(dlatego nie jadlym tej szynki, dodaja tam pelno konserwantow, a mozesz kupic sobie sledzia, usmazyc i wlozyc w kanapke.
Flanowoidy obecne w owocach i warzywach rowniez wplywaja ochronnie na prace jelit i ograniczaja przedostawanie soe bakterii z przewodu pokarmowego.Napewno dobrym rozwiazaniem bedzie wlaczenie jugurtow (najlepiej bez tluszczu i cukru) do naszej diety, a takze spozywanie doozej ilosci wódy


JESZCZE TU WROCE


"Its good time to die :)"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D-Ribose 200 kap.?

Następny temat

Hormon wzrostu w kurczakach%-)

WHEY premium