SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

??siatkowka??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2866
witam mam takie pytanko cwicze juz 10 miesicey od wrzesnia mam nowego trenera w klubie(siatkowka i dajen nam cholerny wycisk.plan treningowy mam w poniedzialek-klata bary
sroda bic,tric
piotek -klata .przedramie
do tego doszla mi oboziozkowa silownia w czwartek wlasnie z sitwkoki robimy tam bary klata przysiady nogi na maszynie wszystko po 2 serie

czy moge tak cwiczyc czy bede spalal sobie miesnie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
mozesz spokojnie cwiczyc
ewentualnie mozesz wziasc jakies odzywki na oslone miesni przed katabolimem typu l-glutamina bialko hmb :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2866
no to spoko tak sie sklada ze akurat mam l-glutamine wiec zaszne szamac
a jak jo brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jako wspomaganie wysiłku sportowego zaleca się spożywania 1 łyżeczki od herbaty (ok. 4 g) od 2 do 4 razy dziennie - najkorzystniej na czczo po przebudzeniu, między posiłkami oraz bezpośrednio po zakończeniu treningu

tak sie bierze ( tak pisza na stonce:D)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase - ocena

Następny temat

Trening na masę do oceny i poprawki

WHEY premium