SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sól wypadowa"przemysłowa" sprzedawana jako spożywcza

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem co piszesz, ale jak masz info z bylych sluzb, co ludzie maja po 80 lat i siedza za granica bo inaczej lub by ich powiesil w polsce to inna bajka, tacy ludzie nie musza klamac, maja kase, chca tylko spokoju, nie musza klamac, bo systemu juz nie ma i niczego nie bronia , ja wpisy teczki itp wierze tak na polserio, wole swiadkow naocznych i oprawcow, ktorym i tak juz wszytko jedno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
tomasz a ty czym sie wykazałes ? tym ze skomentowales ten temat a moze ty w piwnicy mieszkasz i rozwiales moje watpliwosci ze pwiniczanie tez maja dostep do swiata
moze jestes jednym z nich skoro tak to wrazliwie jak kobieta odbierasz

Zmieniony przez - artur88xc w dniu 2012-03-01 14:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on byl jednym z tych co sprzedawali ta sól
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Za co Pika ma bana?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
ta moze jedynie z workow do workow przesypwywal i etykiety lizal i przyklejal

Zmieniony przez - artur88xc w dniu 2012-03-01 14:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja tylko skromnie należę do ekipy zajmującej się dzieleniem i sprawdzaniem czy na towarze nie kantują

Jestem jednym z nich i uważaj bo wiemy już o tobie RUN FOREST RUN !!!

kult nie sądzę że to farmazony tylko puszka pandory która zaczełeś rozbierać nie od tej strony co trzeba , albo inaczej żeby dotknąć tematu trzeba było by się cofnąć wiele wiele wieków wcześniej i przedstawić sytuacje jasno ludziom co się stało .... a to pisania zabawy itd..

PS: zaraz mnie wciągniesz i sam zacznę zakładac tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
to z tego byl taki oplacalny interes zeby taka sol sprzedawac ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
niby 6 baniek rocznie , ta worki na paletach ukladasz ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oloKK - dostal bana za to zdjecie z tuskiem , flaga europejska i usa, bo ja napisalem ze radio koksu ma bana na 24h pointerwencji premiera, napisalem z jakiego paragrafu i artykułu a pika znow to wkleił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomasz- no tak, trzeba wracac setki lat ale kto to zrozumie, dzisiaj ludzie rozumieja tylko 50-max 100 lat wstecz, sb, ubeki itp, wiec nie ma co dalej grzebac, trzeba dzialac z dzisiejsza sytuacja, bo ci sami ludzie nadal nami rzadza:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksu rozbija glowe Najmanowi

Następny temat

Bezposrednai relacja z pobytu TVN Nie Ma Lipy sezon 2 Tylko z Tweetera

WHEY premium