SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko do specjalistów111

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanko do specjalistów tego działu waze 120kg 190cm wzrostu ostatnio rozmawiałem z zawodniczką fitnes w sprawie diety i ta zaproponowała mi ze napisze mi diete z 2g białka i 2g weglowodanów i troche tłuszczu aby najpierw wyproporcjonować sylwetke jestem endomorfikiem i mówiła ze masa mieśnioowa zajmiemy sie jak schudne czyli białko na 2,5g a weglowodanami beziemy sterowac od 2g w góre co na to specjaliści czy ona ma racje

za kapturem panny sznurem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Jeśli masz schudnąć to dołożyłbym białka do 2,5 - 3 g/kg. Węglowodany zależnie już od Twoich predyspozycji, ale myślę, że 2 gramy będzie ok.
Dorzucasz jakiś suplement na odchudzanie czy bez?
Może green tea, l-karnityna?

Podstawa to aeroby.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Ma racje. Zawsze najpierw chudniecie a dopiero potem nabieranie masy. Odwrotnie nie ma sensu. Co do proporcji to tak samo dolozylbym troche bialka i wegli.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Talgo chcesz zająć się fitnesem, czy rozbudować umięśnienie?

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
obawiam sie Talgo ..ze przy tych proporcjach b/w ..to nawet fitnesem sie nie staniesz;)

bigger
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
On chce schudnąć/poprawić proporcje składu ciała.

Danone

Zmieniony przez - Danone w dniu 2003-06-11 13:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Zalecenia odnośnie zapotrzebowania nab,w it nie oblicza sie w kontekscie aktualnej masy ciała, lecz należnej. Twoja masa należna powinna (jeżeli nie masz zbyt umieśnionego ciała) maksymalnie wynosić 90kg i dla tej masy nalezy ustalać obliczenia. Myśle że wówczas 2g węglowodanów na kg masy moze okazać sie za mało. Ale oczywiscie wszystko zalezy od tego jakie sobie stawiasz priorytety

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Energia i max wydolność - jak?

Następny temat

grudki w glutaminie

WHEY premium