SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblokowanie po tst i dece - proszę o radę.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Prosze o daradzenie w sprawie odblokowania. jestem w tej chwoli na Omnadrenie 250 -14 strzałów raz w tygodniu. cykl jest przeciągnięty na dece 250 - 10 strzałów raz w tygodniu. deca poszła od 9 tygodnia Omnadrenu i będe ją kół jeszcze 4 tygodnie po Omce. Mam na odblok hcg i clomid. Tu już mam problem bo nie wiem kiedy i w jakich dawkach powinienem zacząc odblok na hcg a kiedy clomid. czy hcg mam zacząć po TST a clomid po całym cyklu ? czy razem hcg i clomid po całym cyklu ? Próbowałem to znaleśc na forum ale nigdzie nie ma przykładu w przypadku kiedy dece się przeciąga po testosteronie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
największą głupotą jest kończenie cyklu na nandro,mozesz mieć spore problemy z blokiem.Przeciągnij testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
czyli rozumiem że najlepiej wcześniej odstawić dece i skonczyć na omce ? tak tez zrobię. ale kiedy wskoczyć z hcg i clomidem no i w jakich dawkach i co ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
tak dokładnie,rozpisz teraz na tygodnie dokładnie jak to będzie wygladało,to się ułozy pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
łodzianin a jak mam pytanko do Cb bo też za 2-3tyg planuje cykla.i tak myslę 1-10 deca 400mg co tydz,1-12 enan prolungatum apteczny 2xw tyg i tak mysle jeszcze mam 100 razaka metki gdzieś dodać?? jak z odblokiem.mam hcg dostep z apteki,i clistilgegyt zamiast clomidu tylko jak to sensownie ułożyć??

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
testa musisz dac wiecej niz deki, mete daj na poczatku z 5 tyg razem z deka i testem, prolo 2x w tyg tzn 2 razy po 100mg ? clostilbegyt to clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Dobrze ze napisales bo cienko cie widze po Dece solo przez 4tyg po tesciu. Palka byla by tylko do sikania.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
prolo 2x w tyg tzn 2 razy po 100mg ? no tak myśle czy więcej teścia kupic???

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
taki minimalny stosunek testa do nandro to 1-1,a i tak duzo osób narzeka na decka dicka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
to jak widzicie ten cykl?? mysle tak pociągnąc z 12-14tyg deca+enan+100mety razaka+oblok hcg 500iu i clostilgebyt rozpisze mi ktoś to?? :]
1

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
zakładajac że deka będzie 12 tyg to prolo musisz dać 15 tyg,wtedy hcg zaczynasz w 14 tyg i lecisz do 16 po 1000 j.m. co 2 dni,3 dni po ost wbitym hcg,czyli 10 dni po ost prolo wchodzisz na clomid 3 tyg po 50 mg na noc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, kilka pytań

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium