SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(koszykówka) czy nie za późno?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
Mam juz 18 lat i niestety dopiero teraz zainteresowałem się koszykówka... wczesniej niemal wogle w nią nie grałem... i pytanie czy sa jakieś szanse zeby nauczyć się grać na przyzwoitym pozimie? Wiem, że na wpełni profesjonalną gre szans już nie ma bo zaczynając trening w tak późnym wieku... nie da się tego osiągnąc, ale czy regularnie cwicząc są szanse na uzyskanie poziomu przynajmniej sredniego? I proszę o kąkretne wypowiedzi jak ktoś chce się ponabijać to odpuście odrazu. Dodam, że jestem wysoki... i dośc celnie rzucam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
o ile dobrze pamietam to on takze w pilke nozna gral w jakichs juniorach czy gdzies :)

Zmieniony przez - Selekta w dniu 2007-10-16 13:34:33

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049


No jak to mówią... na naukę zawsze jest czas...

Myślę że przy regularnym treningu jest to bardzo prawdopodobne

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Jak sie okaże ze masz do tego jakis mozliwy talent to cos tam sie nauczysz grac ale fakt to pozno juz jest ale do normalnego pykania na boisku z kumplami spoko mozesz smialo probowac.
Co znaczy dla Ciebie okreslenie dosc wysoki ??? :)A zreszta jak bedziesz sobie pykal amatorsko z kumplami to i tak nie ma to jakiegos duzego znaczenia.

P.S Heh az sie lezka w oku kreci jak sobie przypomne jak przyszedlem na nobor do klubu w wieku 15 lat i myslalem ze jestem mlody po czym uslyszlam od trenera ze w tak poznym wieku to on mnie juz nie ma czasu uczyc rzeczy ktorych sie tam ucza 12 latkowie hehehe.Ale mimo to zobaczyl we mnie jakis potencjal bo zostalem :)

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-09-25 10:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
druga sprawa jak macie jakies filmiki instruktarzowe to podajcie ;] oblookalem troche na video google, ale zawsze sie cos przyda.. i jakies sugestie odnosnie treningu narazie poprostu chodze na boisko i cos tam chce stworzyc ;p ale chetnie poslucham rad kogos kto robi to dluzej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Tylko blagam Cie nie zaczynaj sie uczyc zadnych trickow bo tym sposobem nie nauczysz sie grac w kosza.zacznij trenowac poprawna technike rzutu,rzut z wyskoku i dwutakt.Po prostu zacznij od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
Takie mam plany.. najpierw jak najlepiej opanowac podstawy... nauczyc sie bardzo dobrze kontroli pilki... i techniki rzutu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
na przyzwoitym poziome to raczej sie nie nauczysz, ale podstawy napewno ogarniesz. Duzo przyjemnosci z grania zycze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No jednak trochę późno zacząłeś myśleć o koszykówce. Jednak nic straconego jeszcze. Również życzę powodzenia

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
Muszę się pochwalić, że doslownie zdemolowałem pierwszą piłke ;p .. tyle ze byla to jakas tania pilka musze teraz kupić jakąs poządną... I takie pytanko co lepsze nike czy reebok? PS. czy jezeli kupie pilke ktoran ie wazy tyle ile wynosi oficjalna waga, to potem bede mial klopoty z trafieniem pilka oficjalna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
roznice sa niewielkie, nie bedziesz mial klopotow

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Hehe Gortat zaczął trenować w wieku 17 lat a teraz jest w NBA, ale on ma warunki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plyo - jakie cwiczenia polecanie?

Następny temat

Futbol amerykanski - Gliwice

WHEY premium