SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam 14 lat, ćwiczę na siłowni 7 miesięcy (listopad to 8 miesiąc), w związku z nadejściem "nie-letniej" pogody chciałbym zacząć brać witaminy i minerały, a mianowicie te które napisałem czyli Biogenix Vita-genix men sport am/pm, brać je codziennie czy w dni treningowe (4x w tygodniu)?
Jeśli to też jest potrzebne to ważę 73 kg i ciężary biorę dość duże (patrząc na moich rówieśników w szkole jak i na siłowni)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
codziennie

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno?
W sumie nie chcę sobie zaszkodzić, ale też wiadomo, grypa itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
spokojnie nie zaszkodzisz sobie zalecaj się do dawkowania jakie jest na opakowaniu i będzie git

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie bierz takich preparatów w ogóle, nie są Ci potrzebne. Jak chcesz kup zwykłe witaminy (np olimp vitamin plus), albo te których naprawdę Ci brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, wiesz Faftaq, ja nie mogę szybko zasnąć, mam złą jakość snu, więc taka forma am/pm była by najlepsza (przynajmniej jak dla mnie) chociaż to Ty jesteś dietetykiem SFD nie ja więc kupie te od olimpu (wcześniej brałem te mocniejsze, multiple sport z olimpu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza przedtreningówka

Następny temat

[Aminokwasy] Universal Beef Amino + [Białko] UNS WPC ECONO ... Czy jest Sens ?

WHEY premium