SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozpoznać typ swojej budowy w wieku 16 lat kiedy jeszcze się rozwijam ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
Mam prawie 16 lat, 170cm wzrostu, ważę 58kg w pasie mam 78 cm, chude ręce, długie nogi i jestem średnio rozbudowany. Troche czytałem na temat endo/mezo/ektomorfików i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi do której z tych grup należne. Od małego do 14 roku bylem dosyć przy sobie, mało się ruszałem, miałem dużo masy tłuszczowej Później zacząłem trenować kajak-polo, dużo uprawiać sportu, wiele się ruszałem i teraz jestem w miarę szczupły. Pomimo chodzenia 2 razy w tyg. na siłownie i rożnych treningów m.in. węgierka (30 minutowe wykonywanie ćwiczeń z 2x1kg hantlami) uprawiania kajak-polo, gdzie cały czas wykorzystuje sile rak, pływając w kajaku, rzucając piłka , robiąc interwały i ogólnie wysiłek głownie na górne partie mięśni wciąż mam chude ręce. Na wyglądzie mi specjalnie nie zależy ale chodzi o to ze by nie miało to wpływu na moja wydajność i siłe. Co zrobić a by to się zmieniło??
CZy jestem endo/mezo/ektomorfikiem ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
pewnie jestes ekto
ile razy sie wyprozniasz?duzo jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
Raz dziennie. Jem tak przeciętnie 4 posiłki dziennie i między posiłkami. Jeżeli to ma wpływ to w mojej rodzinie większość , a przynajmniej tak mi się wydaję, jest endomorfikami, choć mało kto uprawia sport.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

186cm i 74 Kg, ekto czy endo?

Następny temat

Dieta a SW porada - zbicie tkanki tłuszczowej

WHEY premium