SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doradzcie przy cyklu !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam zamiar zacząc cykl od 18 stycznia - złożony z sustanonu - deki i mety chce przytyc po nim ok 10 kg waze teraz ok 110kg z lekkim brzuszkiem :) w łapce mam ok 44,5 cm (reszte nie mierzyłem) cwicze blisko 4 lata- wczesniej wziołem : 60 metki po ok 10 miechch cwiczen - po odstępie ok pół roku 100 metki - potem w odstępach około rocznych- raz 10 prolongatum i 100 mety - drugi raz 10 prolongatum 90 mety i 4 omki(potym poszło 15 kg) - przed tymi wakacjami wziołem 20 siłabolinu + 30- propionicum + 100 mety (z ta meta to troche z***ałem) mój cykl obecny ma wygladac tak :(BĘDE PISAŁ DAWKI TYGODNIOWE, PRZY MECIE DZIENNE/TYDZIEN)

SUSTANON : 250,500,500,500,500,500,500, 250, 250 ----15 STRZAŁÓW
DEKA : 200,300,400,400,400,400,400,300,200 ---- 15 "STRZAŁÓW"
META :4,5,6,6,5, ---- 182 METY
prosze was zebyscie mi doradzili czy dobrze rozpisałem oraz :
1.czy mety nie za dużo i czy musze "schodzic" z mety (osobiscie mysle zeby troche zmniejszyc do ok 150 tabl)
2. czy przed cyklem brac jakies osłonki ?? (osobiscie mysle ze sylimarol 2 tyg przed) bo w czasie cyklu nie bede brał -wiem ze sa terie ze to nie przeszkadza -ale ja mam swoją - oraz zaopatrze sie w witaminy itp
3. ile clenu i nolvy i kiedy
4. czy wziąść kratyne i tribulus po cyklu i ile tego i jak (osobiscie mysle zeby wziąść )
5. jezeli jeszcze cos doradzacie to napiszcie
PROSZE O POWAŻNE ODPOWIEDZI!!
DZIĘKUJE Z GÓRY !

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no panowie ! nie żałujcie odpowiedzi!!!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mety wezme jednak 140 - : 4,5,6,5 - czy mam zapodac proviron ze względu na to ze biore deke i chce sie ustrzec gino po dece - jezeli tak to ile i kiey - i czy 10 mg nolvy styka na dzien - i czy nolva nie przeszkadza nic w cyklu ?? odpiszcie!!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... duzo tego... w sumie rozpisane jest ok tlyko tej mety cos za duzo... zmniejsz ja moze albo przedluz... nie jedz dziennie 6 tabsow bo prawdopodobnie wiekszosc tej mety wydalisz i takz moczem... zmniejsz - przedluz... wg. mnie 4 to max dzienny...

"Wierzę głęboko, że w życiu każdego mężczyzny największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy... zwycięski..."
Vince Lombardi (1913 - 1970)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyszedłem z załozenia -ze lepiej wziasc o 1-2 tabl. wiecej ale przez krótszy okres - może ktos sie wypowie - Gohan - Ted - pomóżcie !!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna

Następny temat

czy stanabol to prawdziwy winstrol ???

WHEY premium