SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta : 3razy w dniu sram ?Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
witam
mam problem trenuje dopiero ok 1 rok nigdy nie miałem diedy .
Ułozyłem sobie pierwsza diete na mase .Stosuje ja od ok tygodnia
i mam mały problem .Co najmniej 3 razy dziennie sram ,to nie jest sraczka .
co moze byc objawem ?
czy moge przytyc mase miesniowa ?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
Może przyczyną jest zmiana w diecie co stosujesz od tygodnia, podaj diete.
To ile razy "srasz" nie powinno mieś żadnego wpływu na rozwój mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Hehe sporo :D mi sie chce zawsze wieczorem ale pilnuje zeby to było codziennie rano przed szkołą bo w szkole duzo jem i bylby problem :D Cos słabo sie wchłania to jedzenie Twoje w Ciebie;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Hah ja zawsze raz dziennie sralem diete mam od 4 dni sram 4-5 razy na dzień Bąki puszczam co 5 sekund i jeszcze takie okrutne że mnie chcą z domu wyrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Haha z bąkami mam to samo :D smierdziel mama mowi :D zeby wyszedl z pokoju itd. No hardkor jest ;p ale czego sie nie robi dla wygladu :D boje sei do dziewczyny jechac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Hahaha człowieku 20min może wytrzymasz a co potem? Zaczadzisz dziewczynę hehe przez tą diete i te baki dziura i się rozreguluje myślę że te nie przyjemne wiatry mi przejdą bo jak mam mieć takie wzdęcia cały czas to chyba podziękuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Nie jak bede jechal to nie bedzie 3 dni diety :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poranne nudności

Następny temat

Dieta + trening, proszę o ocenę.

WHEY premium