SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''bycie strong manem'' a niski wzrost

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 271
witam! czy majac wzrost 165cm (juz nie rosne) moglbym cos zdzialac jako strong man? czy raczej nie i moge zajac sie tylko kulturystyka. bo wiadomo ze sila W DUZEJ MIERZE zalezy od masy ciala (a wydaje mi sie ze mierzac 165 nie mozna dojsc np do masy ciala 110kg masy miesniowej) i czy nie bede mial nigdy takich wynikow silowych jak wyzsi koledzy? i jeszcze mam pytanie czy dysponujac takim wzrostem trudniej robi sie obwody? np taki dexter jackson ma o wiele mniejsze obwody od swoich konkurentow :) ja tez mam wrazenie ze trudniej mi to idzie.

sezonowcem nie jestem, cwicze 3 lata, wiec nie sa to pytania "z dupa wziete" i odpowiedzi mi sie przydadza

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Witam kolegę. Moim zdaniem wzrost nie jest najważniejszy... Jednak przydaje się w takiej konkurencji jak Kule. Ale niski wzrost jest atutem w wykonywaniu martwego ciągu. Też interesuję się Strong Man i mam marzenie aby nim zostać. Planuję w przyszłości założyć jakiś swój Strong Man TEAM. Kto wie, może się uda :) A tak przy okazji to skąd jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
to ja terz do was dolaczam
mam 171 cm wzrostu
zaBu/my klub malego strong mana
wymieciemy wszystkich
jestem z okolic bielska biaBej

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
HE MAN ty masz 22 lata więc jak możemy założyć klub małego Strong Mana? Chyba chodziło Ci o małego w sensie wzrostu :) Ale ten pomysł z założeniem klubu ale może nie małego a młodego Strong Mana jest do zrealizowania Tyle tylko że ja jestem z Kujaw Ale możemy coś wykombinować na forum Przemyślcie to. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Niski wzrost czasem działa na niekorzyść a czasami na korzyść... Np. w MC to dużo pomaga, krótszy kręgosłup i w ogóle nie mówiąc o bezpieczeństwie. Waga płaczu też na pewno nie jest tu obojętna. A przykładowe kule to druga strona medalu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
kule i... schody.

Ponizej 180 cm to raczej ciezko byc w scislej czolowce. No, chyba, ze mowimy o typowej amatorce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Masz racje Zbyleq ale moim zdaniem amatorka jak na razie nam wystarczy Może jeszcze nasz kolega podrośnie Ale trenować warto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
Nie trać wiary popatrz na tego Rosjanina Nigmatulina jest niski a dobrze sobie radził w super series
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Moze byc ciezko...
Ale walczyc trzeba zawsze...
Jak to sie mowi
'Nadzieja umiera ostatnia...' czy jakos tak...

Tomek Lech tez jest niski jak na strongmana
ijakos sobie radzi...
aczkolwiek nie jest lekko..

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 271
Nigmatulin ma (chyba) 180cm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Moim zdaniem wzrost jest bardzo potrzebny do strong man, ale ja cie raczej widze w trojboju siłowym.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

PP StrongMan Cieszanów 29.07.07 chcecie żeby wam nagrody zgarnął w konkursie 2

Wiecej