SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

( bialko + gainer ) cos nie tak ;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
Witam pisze poniewaz mam dziwne odczucia co do stosowania suplementow ktore generalnie powinny mnie ruszyc ...
a mianowicie stosuje juz dobre dwa tygodnie wpc ostrowii i gainera megabolu do tego trening:
wtorek. klata, bic, przedramie
sroda. barki, tric , plecy
czwartek wolne
piatek klata -//- - //-
sobota barki -//- - //-
niedziela wolne
poniedzialek wolne

i efekty mizerne ... na poczatku myslalem ze potrzeba czasu no ale ... to juz przesada, w zimie mialem przerwe i znaczny wysilek fizyczny wiec co nie co zjechalo , i jakos ciezko powrocic do efektow jakie byly jescze przed zima... nie wiem moze te suplementy juz na mnie nie dzialaja i nie kopia tak jak na poczatku ? moze sprobowac np jakiej kreatyny jablczanowej ?
moj cel to masa
staz ponad rok
wiek 22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 372
Mnie tam lepiej ruszyło po CP, ale nikt tu Ci nie powie co dla Ciebie będzie lepsze, bo to sprawa predyspozycji organizmu. I widze że masz zły plan treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26013
weź sie lepiej za diete a nie odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44776
dwa dobre lata pocwiczys to beda efekty jakich przyrostow sie spodziewales po 2 tyg. stosowania odzywek??

gainer i bialko to tylko dodatek do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
j/w
Ja jeszcze wtrącę, że nie podoba mi się plan - nie wiem ile nim ćwiczysz. Nie uwzględnione nogi, dwa razy to samo w ciągu 7 dni - jak z intensywnością ćwiczeń ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
no oki, znowu az tak nie panikuje , bo wiem ze trening trening i jescze raz trenning z dobrym odzywianiem , ale powiedzcie mi co lepsze jest wedlug was ???
nitrobolon II (ktory jest drozszy) czy CelPump ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 677
Moja odpowiedź jest taka białko ostrowii g**** daje.... a co do gainera to nie wiem bo jeszcze nie brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
no a nie tak dawno kazdy mowil ze ostrowia jest za***i ... ;)
wiec w sumie kazdy gada cos innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
A co ma dawać ??
Tak jak i np. gainer jest uzupełnieniem diety. Jeśli ktoś myśli, że go roz***ie po ostrowii jak dzika po szyszkach to jest w błędzie. Kiedy ludzie zrozumieją, że trening i dieta (ewentualnie uzupełniona suplami w razie potrzeby) to podstawa...

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
ale dalej nikt nie dal mi odpowiedzi co lepsze i bardziej korzystne cenowo nitrobolon czy celpump ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
no bo ostrowia jest za***ista. jest tania i dobra, ale jak ktos mowi, ze mu sila po niej nie idzie to jak opinie takiego kogos mozna brac na serio?

co do cp i nitro to napisz czy brales zwykle mono i czemu nog nie cwiczysz.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-04-19 16:06:54

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
czasem cwicze, ale nie ma potrzeby boo jezdze duzo na rowerze w zimie na nartach wiec czasem zrobie przysiady i jest naprawde okej , bralem monohydrat kreatyny , dobrze mi to sluzylo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cos na mase :D...

Wiecej