SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tegoroczne debiuty (2009)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 94163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
nogi cwiczysz raz czy 2 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
onlyAnimal- sylwetka godna podziwu i szkoda ze nie wystartujesz w sumie ja tez zrezygnowalem za startu 3dni temu ale jako kibic bede na pewno i z checia bym przybil ci 5.. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Mati 220. To sobie przybijemy. Mam tylko pytanie, jak dojechac do osorowi pociagiem. wie ktoś?

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
www.pkp.pl
trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
tyle to sam wiem, ale niema stacji ostrow mazowiecka!

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
z Warszawy do Ostrołęki i potem busem (około 30km z Ostrołęki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
czyli pociagiem do warszawy, potem z warszawy do ostrołęki, i z ostrołeki busem, to jest jakis peron autobusowy czy normalnie kursujące busty do tej ostrowi?

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
oj zakręciłeś :/ ogólnie mówiąc to dojazd przez nasze miasto (Ostrołękę) jest gówniany jak g**** (niestety). Ja się wybieram autem sam (żona dzieckiem się będzie zajmować i zostaje w domu). możemy się jakoś ustawić i pojechać autem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361
ok.. tez jade samochodem a nigdy tam nie bylem a mam jakies 350km.. jakos damy rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
musimy. ale boli mnie to ze nie wyjde, bede na debiutach w dobrej formie takze napewno se cykle fotke ze zwyciesca bez koszulki :D

Lepszej formy diler

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Classic Amatorów - 2009

Następny temat

na jakim kanale sportowym leci cos o kulturystyce?

WHEY premium