SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XXI MP Seniorów oraz Jun. do lat 18 i 23 w WL- 23-25.03.2012

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
No co patrze na to ostatnie podejscie -to czego tu sie czepiac?
Ale zagrywka ze sciagaczem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 528
Patrzyłem z boku na trzecie podejście Janka biodra przylegały do ławeczki,nie widziałem żadnych błędów.Według mojej oceny podejście prawidłowe,zaliczone zresztą 2:1 przez sędziów.Wynik tego podejścia został zmieniony przez Jury i dla mnie to jest wielkie nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
patrzę tak sobie kogo wzięli na badania w seniorach,mały szok trzepali zawodników co zajęli I-sze miejsca w kat.83kg,105 kg,do 120 kg,,,i + 120 kg i to wszystko w seniorach na tyle ich tylko było stać kilka testów,a gdzie reszta kat,wag i miejsca II , III hmmm,brak kasy chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
endriu72---wyglądało jak by się łukasiuk wkurzył i chciał mu wlać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
LICHUTKO trzeba bylo nizej zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2452
Wszystko z brzucha pchane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
J...P to jakie Ty wyniki robisz ze wg Ciebie to lichutko??
no mozna sie bylo doczepic nie powiem ale drugie podejscie nie bylo tragdii, troche lipa byla bo wage chcialem dobic i koszula bardziej byla opieta niz na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
i do tego dlaczego nizej?? bo nie rozumiem, nizej by bylo jeszcze ciezej opuscic i do tego pierwsze i drugie bylo wycisniete wiec, co by dalo ze bym zaczal nizej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
To ze koszula stawia duzy opor nie musi sie przekladac na duzy ciezar wycisniety, musi byc tak dopasowana i wytrenowana by opuszczanie bylo czyste i plynne a samo wyciskanie dynamiczne i rowne a w twoim bylo troche wioslowania teoretycznie proste a w praktyce sprawia tyle problemu w moj wynik jest ciut ciut wiekszy od twojego ale to nie istotne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem przy zejściu na niżą liczbe powtórzeń

WHEY premium