SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"We were born to be the best" - dziennik skl15

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Do klaty, w polowie ruchu (szeroki nachwyt) łapie mnie punktowy ból w prawym ramieniu ( po zewnetrzenj stronie pod dolną czescia aktonu bocznego m. naramiennego). W wąskich chwytach tego bólu nie ma. Ech... nie bardzo wiem co robic :/

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To rob tylko w waskim chwycie.
A nie miales wczesniej jakiejs kontuzji ramienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Zaśmiecam troche skl15 temat ale...

Nie, nigdy nic z ramionami nie mialem, moze Mawashi jak tu zajrzy to cos orzeknie :) (skl15 nie bij za te moje dygresje)

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
spoko, co najwyżej dasz mi soga

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Nie za dużo masz już tych sog'ów? :)
One cos dają w ogóle?

Ale ok, umowa stoi, jesli cos sie wyjasni to dostaniesz sog'a ;)

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie, ale fajnie się żąda :)

nie wiem, czy coś dają (pewnie to, że np. "przyznaj soga specjaliście"), ale ja jestem specjalistą, tylko nikt o tym nie wie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
zapomniałem dać relacji

Dzisiaj:
klatka:
wyciskanie: czuć MOC! dzisiaj było ostro.
dipsy: jak wyżej. polubiłem to ćwiczenie, ale muszę popracować nad techniką

barki: lubię je "obrabiać", całkiem fajnie dzisiaj, bez żadnych kontuzji, nic.

tric: nie mam o czym pisać

pytań też nie mam, relacja może uboga, ale jest

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1761
Zabawnie czyta się takie coś jak takie dzieci piszą post pod postem zamiast edytować tylko po to żeby mieć więcej widocznych postów w statystykach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
No tak obserwuje ten temat od kilku dni.. i te coniektóre posty takie dziecinne itp. No ale cóż, jak kto woli, zależy jak leży. Jak dobrze leży to nie zależy.
Życze powodzenia i wytrwalosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
O widze że pan który mi trening poprawiał dziennik ma Będę zaglądał






Zmieniony przez - Viren w dniu 2009-08-30 22:33:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUSH - UP zobacz!!! i ocen!!!

Następny temat

HST do korekty

WHEY premium