SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Warzywa na patelni"a redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
to po chvj ja ryż jem ?

i czemu po ryżu wyglądam lepiej niż po innych węglach

ja j**ie ale teraz teorie są poyebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie widze dlaczego miałbyś ryżu nie jeść. Jedz. Ja tez jem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Chętnie zobaczę przygotowania do zawodów jakiegoś kulturysty, który regularnie czerpie węglowodany z bananów albo czekolad.

Te teorie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a kto tu pisze o czekoladach? czekolada to sacharoza + tłuszcz, przynajmniej większość popularnych tanich marek, więc nikt tu tego nie poleca. Oraz zauważyłem, że odkąd pojechałeś na te dziecięce zawody, to masz się za co najmniej zawodnika klasy światowej i takiegoż samego znawcę tematu.

W tym dziale nie "hodujemy" kulturystów, a odchudzamy w 90% zwykłych ludzi siedzących po 8h dziennie za biurkiem, więc porównywanie typowego Kowalskiego do kulturysty mija się z celem, bo czy to będą ziemniaki czy ryż nie zobaczy wielkiej różnicy w efektach.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-25 18:57:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Masz nawet Pro, który szamie same owoce i ładuje je w swoich klientów, Phil Hernon Poczytaj trochę o "Dirty Stuff" za Oceanem. Wszyscy się przyj**ali do tej fruktozy, ilości posiłków, tego nie jedz, to jedz, to zdrowe, to niezdrowe, to tuczy, to nie tuczy, nie pić alkoholu itd. itd. Zazwyczaj na owoce i inne rzeczy "niby złe" mówią osoby, które 5x dziennie ryż brązowy zagryzają 1kg piersi, alkohol widzieli ostatni raz jak nie ćwiczyli.

http://www.professionalmuscle.com/forums/professional-muscle-forum/73701-carbs-fruit-bad-choice.html
http://www.wannabebig.com/diet-and-nutrition/the-dirt-on-clean-eating/
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=132229283&page=1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Po prostu nabrałem doświadczenia od ludzi, po których widać że znają się na temacie. A nie o wielkich mi znawcach z forum , po których ni cholery widać, by ćwiczyli. Dlaczego ta wiedza w 3/4 forum nie przeradza się w praktykę i nie ma porównywalnych efektów?
Bo na początku przygotowywałem się wg Waszych, cennych rad. Że nieregularne posiłki, że można fruktozę etc etc. I wiecie jak na tym wyszedłem? Chyba nie muszę mówić

Lordi, porównujesz mercedesa do malucha. Zawodowiec taki jak Phil jest troszkę inny od Ciebie. Ładujesz w siebie koks przed posiłkiem, by cukier nie skakał? Profesjonaliści mają 'inne' metody na zrzucenie fatu Oczywiście nie wykluczam opcji, że ktoś jest po prostu cudem natury i może robić redukcję na fruktozie etc. Mówię tutaj o normalnym człowieku.

Koniu, skoro jesteś taki zayebisty, to może sam ze swoją wiedzą, doświadczeniem przygotujesz się sam do zawodów? A nie, zapomniałem. Lepiej komentować czyjąś pracę i efekty, siedząc przed xboxem i jedząc pizzę

Każdy od czego zaczynał, liczy się na czym się skończy. A czy ja skończyłem? Więc bądź tak uprzejmy i wsadź sobie te gadki gdzieś do ambicji i przerośniętego ego


Nie chcę dalej kontynuować tej dyskusji, wyraziłem opinię. Chyba mogę, od tego jest forum prawda?


A tutaj mały dowód mojej 'dziecinnej' pracy. W 5 mcy doszedłem do takiego efektu. I wiesz, jakoś nie jadłem węgli prostych.
Opieram się na doświadczeniu. Ta metoda na mnie zadziałała - polecam ją.

A nie opieram się na badaniach i liczbach.

ehh ...






Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2011-11-25 22:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Na tych naszych "teoriach" przynajmniej 3x w życiu wyglądałem lepiej niż Ty na tej fotce - zarówno pod względem ilości tłuszczu, jak i równocześnie większej masy mięśniowej pierwszy raz w wieku, hm...15 lat? A zawody? Gdybym chciał paradować w gaciach przed innymi zostałbym striptizerem, przynajmniej miałbym z tego przyzwoite pieniądze. znawca i wyznacznik czegokolwiek z Ciebie żaden, formy specjalnie imponującej nie miałeś, po redukcji nie został na Tobie praktycznie jakikolwiek mięsień, a skórę i kości może pokazać Ci każdy gimnazjalista, także może w junior sfd docenią Twoje mądrości i zaimponuje im, że za batona proteinowego miałeś okazje napinać się w samych gatkach przed zgrają pedofilii lubiących patrzeć na dziecięce kości, a w życiu nie chodzi o to by uzyskiwać aprobatę tłumu, co można wywnioskować z Twoich wypowiedzi między innymi w moim teście, chodzi o to by być zadowolonym z siebie i akceptację tej jednej jedynej osoby z którą zasypiasz każdego dnia, jak się tego nauczysz znajdziesz może wreszcie Pannę i nie będziesz musiał trzepać kity na słuchawkach by nie obudzić rodziców. Może też przy okazji, za 2-3 lata nauczysz się, że życie to nie tylko 5h lekcyjnych od 8 do 13, pieniążki na jedzenie od mamusi i wszystko podane na tacy, czasem samemu trzeba na to zarobić, czasem ludzie pracują czy też mają inne zajęcia od rana do wieczora i wtedy tak, lepiej jeść pizzę i grać na xboxie, bo na nic innego nie ma się siły.

Oraz tak na marginesie, zaprzeczasz sam sobie, piszesz, że chcesz zobaczyć zawodowca na owocach, dostajesz go, a teraz piszesz, że to zły przykład, to jaki będzie dobry? Jak Ty zrobisz w taki sposób formę? Bo jesteś wyznacznikiem budowania formy?


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-26 06:40:58

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
Kajdan nie chcesz iść za mnie na zaliczenie z filozofii ?

ja bym coś napisał ale mi sie niechce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Co do masy mięśniowej - nie ma sensu tej kwestii poruszać, bo to wiadomo od czego zależy.

Poza tym skąd wiesz;
- po co to robiłem,
- za co to robiłem,
- co robię wieczorami i z kim,
- co robię gdy skończę szkołę,
- czy nie zarabiam?
Lepiej nie wchodź w sprawy osobiste, bo za takie teksty nie szanuje się ludzi

To może podziel się zdjęciami, mając 15 lat jechałeś już na j/nj ?
Jakoś rok temu nie było słychać na tym forum o czymś takim nawet. Wiesz co, dużo gadasz jaki to jesteś zayebisty i ile mógłbyś osiągnąć, jakbyś chciał. Ale jakoś nijak ma się to z rzeczywistością.

Gdzie ja napisałem, że jestem wyznacznikiem wiedzy albo czegokolwiek?
Wcześniej korzystałem z rad tutejszych 'specjalistów', przy np redukcji. Efekty co prawda były, ale nie takie jakbym chciał. No i przede wszystkim, wszystko trwało dłużej. Niedawno poznałem metodę, którą także sprawdziłem i która na mnie zadziałała. Dlatego preferuję ten sposób odżywiania - bo to po prostu na mnie zadziałało. Forum jest od tego, by dzielić się opiniami. Ty masz swoją, ja mam swoją. Zamiast uszanować to, to wjeżdżasz mi na ambicję. Tak postępuje dorosły, ukształtowany, porządny facet?
Nie przekręcaj kota dupą

I nie ucz mnie życia, Ty przeżyłeś już swoje lata dorastania, teraz na mnie kolej i nie wtrącaj się w to

Masz rację, źle się wyraziłem. Ale zawodowiec taki jak Phil sam przyznasz, że ma inne także metody, które daleko odbiegają od jedzenia fruktozy. Tak samo zawodowcy nie rosną na odżywkach, które promują

Jakoś nie widziałem kulturystów 'na niższym szczeblu', którzy by podczas robienia formy na scenę korzystali z tego typu odżywiania.

Lubisz uogólniać, zaokrąglać. Wybiłem się z tłumu z zaprzeczeniem powielanych teorii, to trzeba mnie zjechać i wjeżdżać na ambicję.
Co za poyebana mentalność.
Poza tym nie muszę nikomu udowadniać niczego w dziale junior. Założyłem tam konto z uwagi na konkurs, ot cała sprawa.

Mógłbym wiele powiedzieć nt. Twojego charakteru, wnioskując po filmikach, wypowiedziach etc etc. Ale uważam, że to dziecinne i nie zamierzam Cię obrażać, bo po tekście;

znawca i wyznacznik czegokolwiek z Ciebie żaden, formy specjalnie imponującej nie miałeś, po redukcji nie został na Tobie praktycznie jakikolwiek mięsień, a skórę i kości może pokazać Ci każdy gimnazjalista, także może w junior sfd docenią Twoje mądrości i zaimponuje im, że za batona proteinowego miałeś okazje napinać się w samych gatkach przed zgrają pedofilii lubiących patrzeć na dziecięce kości, a w życiu nie chodzi o to by uzyskiwać aprobatę tłumu, co można wywnioskować z Twoich wypowiedzi między innymi w moim teście, chodzi o to by być zadowolonym z siebie i akceptację tej jednej jedynej osoby z którą zasypiasz każdego dnia, jak się tego nauczysz znajdziesz może wreszcie Pannę i nie będziesz musiał trzepać kity na słuchawkach by nie obudzić rodziców.


Pokazałeś, jaki to z Ciebie porządny, ułożony mężczyzna

Boże, uchowaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie chciałem się wtrącać w wasze sprawy ale...

Nie da się obojętnie przejść obok tego. Chłopaczku, po jednym zdaniu napisanym przez Konia ty wypisujesz tu jakieś eseje na pół strony. Po kiego grzyba? Zresztą wyskoczyłeś jak zbakany z tekstem, że chętnie zobaczysz gościa, który robi formę na czekoladzie, a gdzie tu ktokolwiek napisał, że czekolada odchudza?

Każdym swoim postem to Ty właśnie udowadniasz, że jednak to co napisał Kon jest prawdą

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w schudnięciu

Następny temat

[96kg] Dieta masa z małą nadwyżką - tylko specjaliści proszę.

WHEY premium