SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 237: Namajunas vs. Andrade – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Gala rozpocznie się o godzinie 0:30 czasu polskiego walkami transmitowanymi za pośrednictwem platformy UFC Fight Pass.

Walka wieczoru:
115 lbs: Rose Namajunas vs. Jessica Andrade – walka o pas wagi słomkowej

Karta główna (Polsat Sport, godzina 4:00 czasu polskiego):
185 lbs: Jared Cannonier vs. Anderson Silva
145 lbs: Jose Aldo vs. Alexander Volkanovski
170 lbs: Thiago Alves vs. Laureano Staropoli
141 lbs: Irene Aldana vs. Bethe Correia

Karta wstępna (ESPN, godzina 2:00 czasu polskiego):
205 lbs.: Antônio Rogério Nogueira vs. Ryan Spann
155 lbs.: Kurt Holobaugh vs. Thiago Moisés
170 lbs.: Warlley Alves vs. Sergio Moraes
155 lbs.: Clay Guida vs. BJ Penn

Karta przedwstępna (UFC Fight Pass, godzina 0:30 czasu polskiego):
125 lbs.: Luana Carolina vs. Priscila Cachoeira
135 lbs.: Raoni Barcelos vs. Carlos Huachin Quiroz
135 lbs.: Viviane Araujo vs. Talita Bernardo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeffrey McWhorter/Associated Press

Jessica Andrade i jej partnerka padły ofiarami napaści i rabunku w Brazylii

Mistrzyni wagi słomkowej UFC, Jessica Andrade została obrabowana podczas napadu z bronią w ręku w mieście Niteroi w Brazylii.

Nowo koronowana mistrzyni UFC, Jessica Andrade i jej partnerka Fernanda Gomes, stały się ofiarami przemocy ulicznej, która jest powszechna w Brazylii. Kobietom skradziono samochód i inne rzeczy osobiste podczas napadu z użyciem broni.

Według raportu Tatame, Andrade i Gomes zostały napadnięte w Niteroi, mieście oddalonym tylko o jeden most od Rio de Janeiro. W napadzie skradziono im auto Hondę HRV wraz z innymi rzeczami osobistymi jak smartfony. O sprawie poinformowała na swoim Facebooku Fernanda. Na szczęście napastnicy nie skrzywdzili kobiet.

Fernanda Gomes
„Przyjaciele, nasz samochód został skradziony, a oni zabrali ze sobą nasze telefony, na razie jesteśmy poza zasięgiem, z wyjątkiem messengera. Każdy, kto może, proszę niech podzieli się tą informacją, abyśmy mogli odnaleźć samochód. Jesteśmy bezpieczne w domu” – napisała Gomes.


Trener Andrade powiedział w rozmowie z MMAFighting, że obie kobiety czują się dobrze i nic im nie jest, a samochód miał ubezpieczenie.

Źródło bliskie Tatame poinformowało ich również, że ta sama grupa, która obrabowała samochód Jessici, użyła pojazdu do napadu na inną osobę w czwartek rano.

W swojej ostatniej walce, Jessica Andrade (20-6) wywalczyła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC po tym, jak znokautowała slamem dotychczasową mistrzynię Rose Namajunas na gali UFC 237, która odbyła się 11 maja. Wygrana wydłużyła serię zwycięstw Bate-Estaca do czterech wygranych z rzędu, po zwycięstwach nad takimi rywalkami jak Karolina Kowalkiewicz, Tecia Torres i Claudia Gadelha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Niemal zabili Lil Noga :/

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Żeby Anderson chociaż wygrał

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Low kicki dzisiaj pozabijały... tylko szkoda że wszystkich tych którym kibicowałem. J.E.B.A.Ć te MMA

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
...tylko szkoda że wszystkich tych którym kibicowałem. J.E.B.A.Ć te MMA
Zmień obiekty kibicowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie sądziłem, że Volkanowski jest, aż tak dobry.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Namajunas vs. Andrade

Super walka. Laski zaczynają walczyć na wysokim poziomie. Całe ksw to wiocha przy tej walce. Tak to wyglądało jakby Asia stanęła w miejscu przy tych laskach też.

PS. Wiedziałem, że Rose przegra jak zobaczyłem, że jej prawa ręka się trzęsie po wejściu do klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
No błagam, aż do ostatniej sekundy Rose była lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Idealnie na głowę ją rzuciła. Całej walki nie widziałem. Rose coś mówi, że już MMA nie sprawia jej przyjemności. Ciekawe co dalej.


Szkoda Lil Noga i Silvy. Ten pierwszy dostawał baty w każdej płaszczyźnie i mało brakowało, aby go Spann nie udusił. Ostatecznie skończyło się gorzej i dostał mocne KO. Anderson z kolei strasznie dużo ciosów przyjmował na nogę. Później gdy wydawało się, że przejmuje kontrolę i chce ustrzelić Jareda to trafiła się kontuzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Teraz powinni zrobić Suarez - Andrade. Suarez może być mistrzynią i strasznie się jaram tą walką. Myślę, że Suarez wygra z Ansaroff

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ta Suarez Khabibuje przeciwniczki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga stoi w miejscu!

Następny temat

BKFC 6: Paulie Malignaggi vs Artem Lobov

WHEY premium