SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[s] Thyrogen-X od Alri TANIOOOO

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2969 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26817
CENA - 49zł

Thyrogen-X

Wspomaga Prawidłowe Działanie Tarczycy dla Przyśpieszonego Spalania Tkanki Tłuszczowej!

Thyrogen-X jest antykataboliczną formułą o działaniu lipolitycznym wpływającą na pracę tarczycy stworzoną w celu promowania działania partycjonującego składniki pokarmowe zwiększającego syntezę białka jednocześnie wykorzystując zmagazynowany tłuszcz jako główne źródło energii. Kluczem jest działanie synergistyczne związków w formule ALRI optymalizujące naturalną pracę tarczycy jednocześnie zwiększające poziom hormonów tarczycy za sprawą 2 aktywnych naturalnie występujących analogów hormonów tarczycy.

Rezultat może być tylko jeden: Więcej beztłuszczowej masy mięśniowej przy niższym poziomie tkanki tłuszczowej. Mówiąc prościej, z Thyrogen-X poczujesz się zdrowiej i będziesz lepiej wyglądał, ponieważ Twój organizm będzie zdolny do szybszej regeneracji włókien mięśniowych i sprawniejszego wykorzystania zapasów tkanki tłuszczowej.

Najważniejsze Zalety Produktu:

*

Przyśpiesza syntezę białka.
*

Zwiększa tempo utleniania tłuszczu oraz ilość spalanych kalorii.
*

Pobudza aktywność receptorów odpowiedzialnych za działanie androgenów, Insuliny, GH, IGF-1, PGE-1, PGF-2, kreatyny.
*

Przyśpiesza metabolizm białek, węglowodanów, tłuszczy i makroskładników.
*

Zwiększa zapotrzebowanie na tlen większości komórek w organizmie.
*

Skraca czas potrzebny na regenerację.
*

Stymuluje HPTA.Hormony Tarczycy

Hormony tarczycy są odpowiedzialne za tempo przemiany materii w organizmie. Oznacza to, że przemiana składników pokarmowych i dalsze wykorzystanie lub magazynowanie wewnątrz komórek, jest zależne od poziomu aktywnych hormonów tarczycy we krwi. Odpowiedni poziom skutkuje przyśpieszoną przemianą materii. Wszyscy Ci, którzy uważali na lekcjach biologii znają pojęcie "fosforylacji oksydacyjnej", procesu mającego wielkie znaczenie dla regulacji gospodarki energetycznej w komórkach. W procesie tym za pomocą mitochondriów następuje konwersja ADP w ATP przez przyłączenie cząsteczki fosforu do ADP. Podtrzymanie odpowiedniego i wystarczającego poziomu energetycznego wewnątrz komórek bez powyższego procesu i kalorii byłoby niemożliwe.

Standardowo, nasz organizm nie wykorzystuje zbyt wiele energii do przeprowadzenia tego procesu, z tego powodu spalana jest mała ilość kalorii umożliwiając odkładanie się tłuszczu. Prawidłowy poziom hormonów tarczycy i aktywność fizyczna powoduje, że komórki spalają większą ilość kalorii i tłuszczu za sprawą procesu fosforylacji oksydacyjnej, który jest dużo bardziej efektywny nawet podczas odpoczynku. Tym samym większa ilość kalorii spalanych jest jako energia do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej (anabolizm) lub spalanych jako ciepło (termogeneza). Mówiąc prościej, spalasz więcej kalorii i tłuszczu w krótszym czasie szybciej się regenerując.

Utlenianie Tłuszczy

Utlenianie tłuszczu (termogeneza) uwzględnia konwersję kalorii pochodzących z tłuszczu w energię. W przypadku termogenezy wywołanej przez hormony tarczycy główną rolę odgrywają „ specjalne białka rozprzęgające" zwane UCP-3 znajdujące się w tkankach tłuszczowych, mięśniowych oraz w organach. Zanim przejdziemy dalej, należy zwrócić uwagę na dwa fakty. Po pierwsze, UCP-3 jest to białko rozprzęgające o działaniu selektywnym (wybiórczym). Gdy podnosi się poziom UCP-3 zwiększony zostaje wydatek energetyczny za sprawą termogenezy. Odwrotnie jest w przypadku obniżenia się poziomu tego białka skutkując zwiększeniem zapasów tkanki tłuszczowej.

Jako przykład niech posłużą badania dowodzące, że zwiększony poziom hormonu T-3 może podnieść poziom UCP-3 o 600 %, natomiast obniżony poziom tego hormonu skutkuje zmniejszeniem ilości UCP-3 o 300 %. Z tego powodu większość diet redukcyjnych po okresie 2-4 tygodni nie przynosi już pożądanych rezultatów. Dlatego, że organizm ogranicza produkcję hormonów tarczycy w celu zaoszczędzenia kalorii i zmniejszenia wydatków energetycznych. Wynikiem jest niższy poziom UCP-3 i spowolniona przemiana materii, co oznacza, że jedynym efektem twojej diety jest spadek masy mięśniowej a ilość tłuszczu pozostaje taka sama. Thyrogen-X jest pierwszym wielo-strukturowym analogiem hormonu tarczycy usprawniającym jej działanie i pracę stwarzając środowisko antykataboliczne umożliwiające realizację marzenia o doskonałej sylwetce. Thyrogen-X, to najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie w walce z tłuszczem, na które czekałeś!Informacja Żywieniowa

Wielkość Porcji: 1 kapsułka

Ilość porcji w Opakowaniu: 90Ilość w Jednej Porcji:

Anty-Catabolic Thyroidal

Lipolytic Prioprietary Matrix: 450 mgTyrozyna, Clary Sage Ekstrakt, Bladderwrack, Ekstrakt z Liści Oliwnych, bAET ECPE, Piperyna, O-(4-hydroksy-3-iodophenyl)-3-iodo-L-tyrozyne, Diprop, Triprop

Sposób przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w wraunkach pokojowych.Sposób dawkowania:

Jako supplement diety stosuj 1 kpasułkę 3 razy dziennie.Uwaga: Produkt o silnym działaniu, nie jest przeznaczony dla osób poniżej 21 roku życia. Nie zaleca się stosowania w przypadku jakiejkolwiek dysfunkcji tarczycy, układu krążeniowego, niewydolności nerek lub watroby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1260 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33850
czesc- twoje KW i odrazu wpłacam na konto ci kase ?? pasuje?

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1260 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33850
na allegro jest po 43 + 5 zł wysyłka - wole kupić tutaj wiec poczekam do wieczora czy ci pasuje moja oferta-daj znać

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2969 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26817
ok, towar będe miał prawdopodobnie w środe. Także zaklepie Ci i w środe wyśle priorytetem.. powinieneś mieć w czwartek/piątek. Wyśle Ci na priv moje gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1260 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33850
ok - napisałem do Ciebie na gg-

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2969 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26817
odpisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie Obciazenia,Gryf woj.Lubuskie

Następny temat

S- Kolumny Stereo Diora

Fruzelina