SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-W pogoni za masa by Siodema (2) >>Plaża 2008<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
maniek kontynuuj dalej swoje pieniaczenie to sie pożegnasz na stałe z forum.
siodema ale masz pomysly z tym zdjeciem, ludzie w butach ze stodoły chodzili po tej podłodze na ktorej wysypales kapsulki ktore bedziesz jadł....hehe

co do tempa metabolizmu - na jakims poziomie zawsze moze sie zatluscic nawet najwiekszy chudzielec. mając b.szybki metabolizm zaczalem eksperymentowac z tluszczami, kalorycznoscia i zatluscilem sie, niepotrzebnie. idealnie byloby wykorzystac go i nie spowalniac celowo (tluszczami tak jak ja) tylko ładowac duzo kcal i rozpedzac coraz bardziej metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
siodema poważnie tak Crester trzepie ?? bo chciałem go kupować ale kupiłem M3 i też jestem zadowolony z efektów ;] może na następny sobie walnę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
siodema z silki nie moze wyjsc ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Życze powodzenia....napisz cos o tym Creter kopie dobrze...?? Jak go dawkujesz znaycz ile kapsów..itd...? Powodzenia

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
qkamil - CrEster wymiata na glebe hehe

bic
- nieee to nei wynalazki hehe to warzywa+ryz+mieso z piersi kurczaka

pepo - to moj pokoj ****a haha
zjem je i tak

jaki ma cel dalsze rozpedzanie metabolizmu w np moim przypadku??

Twist - nie az tak jak na zdjeciu hehe ale poprzedni cyklbyl nawet udany (tcm+cee) wiec chwale sobie i wrocilem do takiego polaczenia

slay-zebys wiedzial pompa mega

--------------------------------------------------------------

koniec ******lenia czas na konkrety

--------------------------------------------------------------

Trening:

WL: 12x53kg 10x58kg 8x63kg 6x68kg (git) pierwsze 2 serie az za lekko - z wydluzona faza negatywna

Skos hantle: (regresja Odin) 6x27kg 8x27kg 10x24kg 12x21kg (git)

Rozpietki 2x12x9kg
Brama 2 serie x 15 powt xx kg

Klata pompa dobra

Biceps:
Unoszenie hantli: 12x9kg (za malo...) 10x12kg 8x15kg (wszystkie serie z wydluzona faza negatywna bez bujania tulowiem)

Sztanga stojac waski chwyt: 12x23kg 10x28kg 12x23kg (technicznie, wydluzona faza negatywna+upadek miesniowy po 3 serii )

Mlotki 8x12kg 8x12kg i koniec

Przedramie bylo ostro skatowane juz, pompa na nim okrutna wiec musialem to wykorzystac

3 serie unoszenie za plecami sztangi (kiedys wkleje filmik z tego cw wg mnie super) 30 kilka kg

2 serie unoszenie sztangi w oparciu o kolana 33kg

no i jakos pompa mnie strasznie motywowala wiec i lydka sie dostalo hehe

3 serie laczone:
wspiecia na maszynie (25powt)+wspiecia na podwuzszenie palce do srodka(25 powt)+wspiecia odwrotne (25powt)

w 3 serii wrecz lydki sie zapalily... wszystkie serie po 30 powt a ostatnia uwaga... 60 hehehehe bylo git

filmik:

wyciskanie skos 2 seria 8x27 kg szlo nie zle

http://pl.



w rzeczywistosci jakos wolniej wygladalo opuszczanie


Trening git

Co do Xtreme Stack:

nie zadzialal jak sie spodziewalem...


pobudzenia - brak? na ko+kofa mialem lepsze...

pompa dobra

pozdrawiam i zapraszam do komentowania

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
wiecej filmikow <yes> i lecisz dalej ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
PePoNeNt

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Bo jakoś nie spotkałem się z opinią, że dieta nisko węglowodanowa spowalnia metabolizm... Sam na takiej jestem i spalanie tkanki tłuszczowej jest dużo łatwiejsze niż na zbilansowanej/węglowodanowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
hmmm szkoda ze XS tak nie działa ale może na ciebie dobry trening tak dalej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie zrozumiales mnie bucefau, jedząc mnostwo weglowodanow i dodajac do tego duzo tluszczy spowalnia sie metabolizm.
siodema, teraz nie jest to cel kluczowy, mozesz dodawac stopniowo kcal z weglowodanow, ale w przyszlosci nie spowalniaj go celowo(nie powtorz mojego bledu) bo pozniej znow trzeba bedzie go rozpedzac :)
przekonalem sie ze balast tluszczowy nie jest wcale potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ok Pepo dzieki,wlasnie nie dawno myslalem o zwiekszeniu ilosci tluszczy do 1,7-2g!

ze wzgledu na kalorycznosc itp

ale skoro radzisz by tego nie robic to ok

Polaco ja jakis dziwny jestem Shock na mnie nie dziala... XS nie dziala... w Piatek zarzuce chyba HP

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o szybką odpowiedź połączenie mass xxl + sp 80

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium