SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpinak Buduję Mięśnie

temat działu:

Artykuły

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze że mam miejsca na działce zasadzę tyle szpinaku ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
przy jakiej dawce bylo przeprowadzane to doswiadczenie, ile mg β-ecdysteron odpowiada kilogramowi szpinaku? bo w waszym stacku za duzo go nie ma (x pump i jakichs bcaa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
PEAK - Ecdysone FX





Ecdysone FX jest suplementem wspomagającym rozbudowę masy mięśniowej i poprawę siły Produkt zawiera L-leucynę i ekstrakt ze szpinaku, który jest bardzo bogatym źródłem ß-ecdysteronu. Ecdysone FX, przy optymalnej podaży białek (2g/kg masy ciała), bardzo silnie stymuluje syntezę białek mięśniowych, zwiększa zawartość glikogenu mięśniowego i fosfokreatyny a także pobudza różnicowanie się krwinek czerwonych, dzięki czemu zwiększa wydolność tlenową organizmu. Ecdysone FX ogranicza wydzielanie kortyzolu a tym samym wykazują działanie antykataboliczne. Ponadto preparat normalizuje poziom cukru i insuliny we krwi, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.. Ecdysone FX sprawia, iż proteiny zawarte w spożytych pokarmach są lepiej przyswajane przez Twój organizm budując beztłuszczową masę mięśniową. ß-ecdysteron, pomimo silnych właściwości anabolicznych, jest nieszkodliwy i bezpieczny.


Sposób użycia: 1 - 4 kapsułki dziennie. Popijać wodą. Zażywać najlepiej podczas posiłków wysokobiałkowych.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Składniki specjalne na 1 kaps. / na 4 kaps.
L-leucyna 280 mg / 1120 mg
Ekstrakt ze szpinaku 280 mg / 1120 mg
w tym β-ecdysteron 50 mg / 200 mg

Opakowanie 120 kaps.
Nasza cena: 109.9 zł dostepny


PEAK - Ecdysone





Ecdysone to kompleksowe połączenie dwóch super-anabolicznych naturalnych roślinnych składników: β-ecdysteronu i turkesteronu z leucyną - najważniejszym dla rozwoju mięśni aminokwasem. Ecdysone, przy optymalnej podaży białek (2g/kg masy ciała), bardzo silnie stymuluje syntezę białek mięśniowych (aktyny i miozyny) zarówno we włóknach szybkokurczliwych jak i wolnokurczliwych. Zastosowana w preparacie leucyna hamuje katabolizm mięśni, a także współdziała z ecdysteronem i turkesteronem w pobudzeniu syntezy nowych białek. Preparat zwiększa zawartość glikogenu mięśniowego i fosfokreatyny a także pobudza różnicowanie się krwinek czerwonych, dzięki czemu zwiększa wydolność tlenową organizmu. Ecdysone ogranicza wydzielanie kortyzolu a tym samym wykazują działanie antykataboliczne. Ponadto preparat normalizuje poziom cukru i insuliny we krwi, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej w organizmie. Globalnym efektem działania Ecdysone na organizm ludzki jest ogromny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, szybka utrata tkanki tłuszczowej, wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej oraz wydolności tlenowej organizmu.


Sposób użycia: 1-2 kapsułek dziennie, najlepiej rano po posiłku bogatym w białko. Popijać wodą.
Przez pierwszy tydzień stosować 1 kapsułkę dziennie, później można stosować 2 kapsułki dziennie
Uwaga
Stosować dietę wysokobiałkową!!!


Substancje szczególne w : 1 kapsułce
L-Leucyna 440mg
Ekstrakty roślinne
(β-ecdysteron, turkesteron) 125 mg

Opakowanie 120 kaps.
Nasza cena: 129.9 zł



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-06-25 16:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Już dawniej znałem te produkty ale po cholere tam leucyna? Jak będe chciał leucyne to sobie kupie osobno albo BCAA...

A do tego leucyna w tym preparacie jest w śmiesznych dawkach, a ma pewnie na celu podnieść cene produktu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
To nie działa 3 tygodnie jechałem na tym +/- kg wydatek tylko kasy

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Poczytaj Najpierw To

https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu-t361131.html

Skup Się Przede Wszystkim Na Diecie , Treningu i Regeneracji bo bez Tego Nawet Niedozwolone środki dopingujące Nic nie zrobią z twoja budową ciała.

Ćwiczenie to nie tylko branie suplementów i pójście na siłownie a potem na impreze, Tylko Wiele Wyrzeczeń, Czasu i Starań.

A po drugie to co ty chciałeś osiągnąć przez 3 tygodnie.

Pozdrawiam.



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-06-26 12:14:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Dieta jest trening jest i nie wypowiadaj sie kiedy o kims czegos nie wiesz wyraziłem swoje zdanie a ty odrazu naskok, a co do imprez badz pewny ze bardziej podchodze powaznie do tego sportu niz wiekszosc tego forum

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2008-06-26 12:18:31

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przeprasam Cię - Nie naskoczyłem na Ciebie jesli to tak odebrałeś, chciałem tobie jedynie pomóc jednak jak widać Ta Pomoc była niepotrzebna.
W takim razie Życzę Powodzenia w uzyskiwaniu coraz lepszych efektów a większość Forum (formuowiczów,moderatorów) Podchodzi Poważnie do Tych Sportów którymi się intresują.

Prosiłbym aby Prywatne Sprawy, Spory były rostrzygane na Privach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A ja bym proponował wybrać paru dzików do testu, bo jestem bardzo ciekawy czy to działa czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D-Pinitol "cukier bez cukru"

Następny temat

Amino Anabol Professional a Amino Anabol - Różnice w Produktach

WHEY premium