SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs-Krata Na Lato 2013

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti i do tego jeszcze zwróciliśmy z Flexem koledze uwagę gdzie miał czas jeszcze to poprawić
https://www.sfd.pl/Krata_na_lato_według__voldi99_-t928628-s12.html
a mimo to olał sprawę,więc dlaczego miałby za taka postawę dostać punkty!,przydadzą się one innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Waga Voldi została anulowana-brak zdjęcia z ważenia

Ostateczne wyniki:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
O kurka, ładnie się przetasowały miejsca na podium
Nie wiem czy to ma znaczenie ale bury07 ma odwrotnie wpisane pomiary pasa w tabeli...

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
No tak znów zle wpisane..ale nie ma to znaczenia w wyniku..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
super, tym sposobem wskoczyłem na podium nie zdobywając punktów w ocenie sylwetki, coraz bardziej podoba mi się ten regulamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
super, tym sposobem wskoczyłem na podium nie zdobywając punktów w ocenie sylwetki, coraz bardziej podoba mi się ten regulamin

Od początku pisałem że regulamin jest dobrze wymyślony i każdy może coś skorzystać,już sześciu startujących załapało się na nagrody,a pozostali gdyby się dobrze przyłożyli też mieliby szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Masti jakby Ci się chciało to możesz zrobić tabele przejściową na koniec konkursu czyli podsumowanie w pkt jak wygląda sytuacja na obecny moment, będziemy widzieć kto lideruję i ile kto ma pkt z dotychczasowych etapów

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Juz dawno mam to zrobione...:)

Chciałbym tez przed finałem napisac kilka uwag,spostrzeżeń dotyczacym konkursu i jego uczestników..


Tak ogólnie-przy jakiejkolwiek konkretnej celowej działalności zawsze widac najróżniejsze podejścia do tematu,które już same w sobie oddziaływuja (a nawet determinuja) na szanse odniesienia sukcesu.

Inną cecha uczestników, decydująca tak naprawdę o sukcesie-jest motywacja i determinacja w dażeniu do założonego celu.

Bez tego nie ma szans na sukces-chyba,że gramy w jakas prostą gre lsową...:)


Wpisy w dziennikach-wiele jest bardzo szczegółowych i systematycznych,udekomentowanych zdjeciami,filmami-sa to wręcz gotowe przepisy na uzyskanie świetnej sportowej a nawet kulturystycznej sylwetki z nieodzowna kratą-marzeniem wielu trenujących-którzy ,oczywiście jej brak u siebie-zwalają na sterydy...:)

Mała anegdotka-ktoś w dziale trening dla zaawansowanych pytał się: jak uzyskać krate na brzuchu-odesłałem gościa do Waszych dzienników-bo wiadomo-nie jest to temat na dwa magiczne zdania....:)

Gość sie obruszył!-on przecież nie ma 35 lat!!!!
Ma 18 lat ale kraty nie ma także...:)I z takim podejściem chyba szybko jej nie będzie miał...


Ok teraz bardziej szczegółowo:

astry1-weteran konkursów(chodzi o ilość w jakich uczestniczył,nie wiek..,dobre warunki wyjściowe,liczony na pewno w grupie faworytów na duzą sprawnośc ogólna i trening kolarski-dużo aerobów i interwałów.

Ja trochę jestem rozczarowany formą w III etapie-myśle,że troche dieta nie bardzo odpowiednia-spodziewałem sie ostrzejszego zarysu mieśni.


bury07

Swietne warunki wyjściowe,do tego wiek organizm w szczytowej formie zyciowej-juz nigdy więcej nie bedziesz w takiej super formie biologicznej!!!

Ogólnie w porównaniu do starszych uczestników bez tego bonusu bilologicznego-wg mnie efekty dużo poniżej możliwości.

Myślę,że to brak dostatecznej motywacji i determinacji-wpływ ma na to bardzo mała aktywność w dzienniku i też z tego powodu brak mobilizacji przez innych uczestników...
Może warto przed finałem się mocno spiąć i to poprawić?


drazekm:co tu pisać-klasa sama w sobie!Śmiało mógłby się pokazać nawet na zawodach kulturystycznych...
Zdecydowany faworyt konkursu pod względem budowy i sprawności fizycznej.

Ale,jak pisał ojan-jest jakaś awersja do słowa kulturysta,co też miało wpływ na pierwsze zdjęcia.
Poza tym-jak sam drazekm stwierdził-jest z natury bardzo upartym gościem-co jest jego ogromna siłą-ale czasem jego słabością(brak analizy składu ciała,nie zrobienie niektórych konkursowych ćwiczeń)co niestety odbija się w punktacji konkursu na niekorzyść.

Co ciekawe-niecheć do określenia drazekm- kulturysta nie przeszkodziło zdominować typowa kulturystyczna konkurencje-oceny sylwetki na podstawie zdjęć...:)Trzykrotna wygrana,choc pokazały się drapieżne młode wilki w III etapie...

Może uda się przemóc,jak do biegania, i w finale wykorzystać wszystkie swoje atuty?

kabo9
Jak ktoś zauważył-sylwetka podobna do kuba_n ale wcześniejsza tak na oko o ok miesiąc ,dwa(patrzać na konkurs)

W III etapie zaskoczenie-III miejsce mimo braku pkt za sylwetkę..!
Myslę,że warto skorzystać z podobiństw budowy i dokładniej przeanalizować droge kuby....
Tym bardziej,że jest i motywacja i determinacja...

Kapitan Wodka

Super wiek na sukcesy (bonus biologiczny),dobra budowa wyjściowa,determinacja i motywacja ok...
Troche niepokoi mnie,jako absolutnego abstynenta, ten wyraz wodka w nicku....:)
Ogólnie też uważam,że nie dałeś z siebie jeszcze maksymalnych obrotów,może mieć na to duzo pracy,wyjazdów itp....

Warto by jeszcze dokładniej przejrzeć treningi i dietę konkurencji-może warto coś zmodyfikować,poprawić,odjać?

A może skorzystać z doradców RafalRRR,czyli z pomocy dietetyka forum faftaga ?
Ten miesiąc do finału-jeszcze duzo można zrobić!

kuba_n-to sie nadaje na książke-konkurs spoodował niesamowitą poprawe sylwetki w porównaniu do poprzednich prób,które wg mnie trochę się kreciływ kółko. Powodem był(tak myślę) pewien schemat myslenia dotyczacy wagi i rozgrzeszenia z podjadania...

W tej chwili jest to wręcz ksiazkowy przepis na zrobienie super sylwetki!

monster:tu nietety nie mam dobrych wieści....

Wiadomo-nowy uczestnik forum,nie ma się jeszcze takiej wprawy w pisaniu swojego dziennika,takze w wykorzystaniu materiałów pomocnych w konkursie widac ,że nie bardzo to wychodzi...

Monster-nie doceniasz sprawcze mocy słowa pisanego,systematycznych wpisów,które powodója wzrost motywacji i determinacji w miarę wpisów kolegów oraz obsrwacji poczynań konkurencji...

Poza tym-przegrywasz w konkursie i we własnej poprawie sylwetki(nie chodzi tu o zwykłą niezdrowa utratę wagi),co powoduje kolejny brak motywacji,samodyscypliny i tak w kółko....

Uważam,że zupełnie nie wykoerzystałeś szansy konkursu,brak jest wykonanych cwiczeń,z reszta wymiarów,zdjeć tez sa problemy...
Szkoda,naprawde szkoda,bo po tym czasie sylwetka naprawdę by sie bardzo zmieniła na plus-pisze jeszcze raz-to nie jest zwykłe odchudzanie,utrata wagi-gdzie sylwetka robi sie tylko mniejsza,bez poprawy tak naprawdę wygladu sportowego...
Bez zmiany podejścia nie sa wstanie pomóc zadne konsultacje-nawet płatne....
Został jeszcze miesiąc-może spróbuj zrobić to teraz lepiej:wpisz swoj trening,wpisz diete(warto korzystać z wpisów kolegów i zaadaptowac je do swojej wagi).
Szczególnie ,ze jest jeszcze okazja przez udział w tescie devila-masz szanse na kolejne 3 miesiące osiagnac sylwetke,która bedzie budzić podziw znajomych i na pewno bardzo wpłynie to pozytywnie na Ciebie.
Postaraj się już nie zawieść pokładanych w Ciebie nadzieji .


muzzy17
kolejny faworyt konkursu w najlepszym mozliwym okresie życia!
Jest bardzo dobrze,co nie oznacza ,ze może byc lepiej...
Mam troche obiekcji co do zdjeć i pozy dowolnej,przygotowania .
Twoje dwa zdjęcia sylwetki sa jakby przeswietlone(lampa błyskowa?)
Może warto pomysleć nad jakaś opalenizna i oliwka,by wydobyc wyrażniej szczegóły umieśnienia?
Podobnie z trzecim zdjęciem-warto popróbowac jakiś póz oddajacych Twoje atuty torsu,mieśni brzucha,popróbować z oświetleniem,zdjęciami na świerzym powietrzu(rano lub wieczorem,gdy jest słońce)
Uważam,że niedostateczne eksponujesz się na zdjęciach...Stać Cię na wiecej...:),jak to się mówiło w szkole...:)

RafalRRRR-co tu dużo mówić-okazał się czarnym koniem konkursu....zaczynał spokojnie a w III etapie po prostu nokaut!!!!

Co tu duzo pisać-idzie po prostu fantastycznie!Praktycznie obok drazekm,pojawił sie kolejny kulturysta,który smiało może wyjść na scene i stanać przy zawodnikach w swojej wadze....

Na pewno warto dokładnie postudiować dziennik i sie wzorować na nim.
Ciekaw jest bardzo,co RafalRRR przygotuje na finał......
Czekam też na zdjęcia po tym "doładowaniu"-intersujące może być to jak się zmieniła sylwetka...:)

Vildi99
tu też nie mam dobrych wiadomości....:)

Najlepiej chyba podsumował Twoje działania ostatni wpis w dzienniku-wszystko robione na odwal.
Najdziewniejsze jest to,że masz z wszystkich uczestników konkursu najwieksze możliwości poprawy-po prostu jesteś w wieku rozwojowym,przemiana materii i hormony chodza na najwyższym poziomie-by do końca rozbudowac organizm-ten stan w którym jesteś-też sie juz nigdy nie powtórzy.

W stosunku do innych uczestników to jesteś właściwie na dopingu,na dużej bombie.....:)Takie właściwości ma ten wiek w którym jesteś...

I teraz pytanie-dlaczego takie słabe efekty?
Uważam ,ze zmarnowałeś ten okres maksymalnie...
Szczególnie,że jeszcze myślisz o szkole wojskowej....

Jest ostatni miesiąc konkursu ale pozniej zycie biegnie nadal-trzeba przygotować formę na egzaminy do szkoły wojskowej-z ta obecna to raczej nie zdasz...

Podobnie -warto sie powaznie wziac za treningi i zdrową diete-rozszerzać wiedzę i ja stosowac w praktyce.

Sportowy styl zycia i chęć zrobienia dobrej formy i sylwetki wyklucza także w tym wieku absolutnie alkohol,i inne podobne używki.

Ogólnie brak zorganizowania,motywacji,o determinacji juz nie wspomne.
Dieta if ,mysle,że w Twoim przypadku kompletnie sie nie sprawdziła-proponuje przejść na sprawdzone 5-6 a nawet 7 posiłków zbilansowanych na Twój wiek i wage i przyłozyć się porządnie do konkretnych treningów.
Brak prawidłowych wpisów na poszczególne etapy to juz kompletna demotywacja...Tak się w sporcie nie robi....
Można być ostatnim ...ale z klasą...Tym się zdobywa uznanie przeciwników

Może na finał zaimponujesz nam skokiem formy a nie ilościa alko...:)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1761
Masti , bardzo dobrze to wszystko opisałeś , nic tylko wyciągnąć wnioski i wziąć się do roboty w końcu robimy to dla siebie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arginina

Następny temat

Dziennik budowania formy na 40 urodziny. Kettlebell, siłownia, bieganie, rower.

WHEY premium