SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs-Krata Na Lato 2013

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
masti

Po za tym-zwrócić warto uwage-jak duże możliwości kryja sie w dobrym zapozowaniu do zdjęcia i odpowiedniemu przygotowaniu-Wiekszość,a właściwie wszyscy-prawie tego nie wykorzystuja....



no niestety z tym pozowaniem to u mnie słabo, jak tak oglądam zdjęcia swoje, to dopiero teraz się kapnąłem że w pozie tyłem barki pociągnąłem mocno do przodu przez co plecy się zaokrągliły i wszystkie detale znikły, zamiast ściągnąć je do tyłu i spiąć mocno, spróbuję w podsumowaniu mojego cyklu 5 zrobić tak fotę i zobaczę jaka wyjdzie różnica (cykl 5 kończę w tym tygodniu)

po ostatnich zdjęciach wiem jedno że w robieniu dobrych fotek pomaga mocno lustro postawione przy osobie która robi foty, bo wtedy widzimy co i jak

w olejki, opalacze itp to tak średnio chce mi się bawić, przynajmniej na tym etapie, może na koniec konkursu coś przymodzę

Masti wiem że szukasz jakiegoś konsultanta do konkursu na końcówkę, może zrobił by krótki instruktarz od A do Z z detalami jak ustawić się do zdjęć

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
To nie jest takie hop- siup-ze można to opisać-cały czas Wam to pisze ale nie bardzo sie rozumiemy..:)

Spróbuje dziś zrobić specjalnie dla tego konkursu zdjęcia(bo mam dziś okazję) i krótki film-wyjaśniajacy choć kilka istotnych kwestii przy pozach-ocena sylwetki przód i tył...

Najprościej wybrać kilka fajnych zdjęć kulturystów w tych ustawieniach i próbowac samemu tak sie ustawić i zrobić zdjęcie-pózniej porównać zdjęcia pod kontem ustawienia i odpowiedniego napiecia mięśni.

Sama technika zrobienia zdjęc-troche to wymaga prób (bardzo wielu)i najlepiej kogos, kto się zna na fotografowaniu.
Jak sami sobie robicie zdjęcia-to jest po prostu szczeście tafic optymalne ustawienie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Muzzy17 - dobre, o to mi chodziło, dzięki

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Jupijajeee!!!

Dziękuję za oddane głosy.
W miesiącu maju mam priorytety pod rower. Ale na finał krata musi być!

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
pytanko mam
czy do wyłonienia zwycięzców na koniec etapu 3 (koniec maja) będą brane pkt zebrane we wcześniejszych etapach (1 i 2), czy liczymy od zera
oraz czy postęp w wynikach/cyferkach liczony jest od stanu na start konkursu czy od stanu na koniec etapu 2

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubus, róbmy swoje. Analizy zostawmy innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Masti już o tym pisał. Strona 15 niniejszego wątku.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Widzę ,że jakiś defetyzm wkradł się w szeregi...a zapewniam Was ,że nie ma żadnego powodu-jak dla mnie wyniki są dużo wyższe niż sie spodziewałem...

Chyba konkurencja chce zdemotywowac przeciwników...(to pewnie po przeczytaniu Pamieci Absolutnej)

Zaraz Was zmotywuje-specjalnie dla uczestników konkursu Krata na Lato-Jacek Momot prezentuje pozy potrzebne w konkursie-ocena sylwetki przód i tył.

1 poza przodem ale na luzie-Tak nie macie tego robić-pokazujemy tylko róznice...






Poza przodem-prawidłowo-tak ma to wyglądać!!!






Poza tyłem:



Zmieniony przez - masti w dniu 2013-05-08 18:36:34




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-05-08 18:40:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arginina

Następny temat

Dziennik budowania formy na 40 urodziny. Kettlebell, siłownia, bieganie, rower.

WHEY premium