SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady kontrolowane!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Zreszta co ja tam wiem, kiedys mi lekarz sportowy tylko mowil ze kontorolowane przysiady moga stymulowac wzrost bo go pytalem o to
"
Jako, że wiele było jest i będzie tematów odnosnie wzrostu, wytłumaczcie co oznacza robić przysiady kontrolowane, bo że jako duża grupa mięśniowa angażująca w dodatku inne wzmaga produkcje hgh, sądze że w wypadku wzrostu chodzi tu o przysiady nie z obciążeniem (tzw. na mase) ale trudno mi powiedzieć, ekspertem nie jestem (więc pytam was). I jak już ktoś pokusi się odpowiedzieć na to pytanie to jeszcze jedno, czy lepiej jest robić duuużo a np: bez obciążenie (na pobudzenie przysadki nie na obciążenie kręgosłupa talerzami kilogramów) pozdr.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
odświeżam.
Nikt nie może pomóc?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
A od kiedy to przysiady z obciazeniem sa tylko na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no więc mówie, że tu się właśnie nie orientuje, endrju jak czujesz się mocny w temacie to się wypowiedz

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
co jest Twoim celem?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie kminie o co ci chodzi,

chcesz wiedzieć czy urośniesz od robienia przysiuadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
w pewnym sensie, no ludzie, cytat mówie sam za siebie... a ja proszę o... naukowe wyjaśnienie, potwierdzenie bądź zaprzeczenie, ile w tym prawdy, to chciałbym wiedzieć




a czy urosne to nie wiem (???!???) i nie zakładajcie z góry że chciałem zadać kolejne d****ne pytanie na sfd z serii" czy jeszcze urosne" to czeog od was chce się dowiedzieć jest opisane na początku tego konkretie posta

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jestem zdania ze same przysiady nie

ale sporty ogolnorozwojowe tak

nie wiem ile w tym prawdy itd

ale mam kolega z ktorym zawsze bylem wrecz identycznego wzrostu, ja porzucilem pilke nozna on trez, przeprowadzil sie do wiekszego miasta i zaczal trenowac pilke wodna, duzo plywal, praktycznienon stop w wodzie, po okolu roku skkubany byl ode mnie o ponad 5cm wyzszy...

nie wiem jak sie to ma od strony naukowej ale ja uwazam ze sporty ogolnorozwojowe moga wplywac na wzrost

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Moga, ale nie musza. Imo ile masz urosnac (zapisane w genach) tyle urosniesz i czynniki zewnetrze za bardzo na to nie wplyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wszystko z pozoru fajnie, ale...
...czy ja pytałem , czy urosne od przysiadów? NIE.
Spytałem czym są przysiady kontrolowane ,wie ktoś może?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
nie wiemy co lekarz mial na mysli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrapane nadzieje Marcina - akcja

Następny temat

Pytanie zwiazane z a6w

WHEY premium