SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Primobolan, Boldeon, Oxandrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Planowałem kuracje deką/superka i winkiem, ale dzisiaj kolega powiedział mi ze na jesieńbędzie miał kuracje tymi trzema środkami. Szczerze mówiąc pierwszy raz o nich słyszę. Możecie mi cos napisać na temat tych środków tzn czy taka kombinacja będzie dobra na suchy mięsień i jak ze skutkami ubocznymi bo z tego co czytałem mają je małe. Z góry dzięki za odpowiedzi.





Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 85

Wzrost: 182

Obwód klatki: ok110

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: bd

Obwód uda: bd

Obwód łydki: bd

Staż na siłowni: 6 lat z przerwami

Ilość spożywanego białka: bd

Ilość spożywanych węglowodanów: bd

Ilość spożywanych tłuszczów: bd

Opis przebytych cykli sterydowych: Metanabol 5 lat temu, deka-oma 2-3 mce temu

Trening: bd

Cel cyklu: sucha masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2mce

Poziom BF%: bd

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): bd

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: porost owłosienia

PPM podstawowa przemiana materii: bd

Wyciskanie leżąc (MAX): 125

Martwy ciąg (MAX): bd

Przysiad (MAX): bd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
A Wy Panowie jak myslicie? Warto inwestować w bolda z alchemi lub genesisa i oxe z alchemi, czy lepiej poczekać na bolda z alphy lub unigena i oxe z unigena ?

Zmieniony przez - Juve45 w dniu 2011-08-16 09:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to czy masa będzie sucha zależy od diety
a od działaniu środków sobie poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Ok, ale czy taka kombinajca środków jest skuteczna i jak się ma w porównaniu do deki i winka np ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Ja nie wiem co wy ludzie się tego teścia tak boicie? Wybierz sobie jeden ze środków, które wymieniłeś wcześniej i przybij go z teściem będziesz dużo bardziej zadowolony z efektów, a i pieniędzy Ci więcej zostanie na kurczaka

Kombinowanie z egzotycznymi środkami, wcale nie oznacza lepszych rezultatów

Zmieniony przez - El zet w dniu 2011-07-16 00:53:37

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
El zet, owłosienie którego i tak mam nadmiar rozwinęło się jeszcze bardziej po kuracji deką i omą więc dlatego :D Czyli uważasz że lepsza będzie deka/ superka z winstrolem i teściem niż te środki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
To jak masz ochotę walić SAA to musisz się pogodzić z ich skutkami ubocznymi, coś za coś, a z cyklu teść/nandro/wino + sztywna dieta + ostry trening napewno będziesz zadowolony, może też być test/bold/wino albo test/bold/oxa, kombinacje są różne, ale teść to podstawa

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Czyli mówisz że kuracja tymi środkami bez teścia nie ma sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2250
tak sie przyjelo na forum a jak to sie ma w praktyce , sam bede chcial wyprobowac cykl arnolda , on lecial primke z metka a mostek robil , i tu sie wielu zdziwi z 250mm deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Arnold w szczycie tych cykli walił po 100 mg mety, i żarł mete przez 20 tygodni jak to się miało w praktyce? Dobrze, ale wiedza na temat SAA i ogólnie medycyny i fizjologii człowieka poszła bardzo do przodu od tego czasu. Teść to podstawowy hormon w organizmach ludzi i zwierząt, i właśnie dlatego jest tak ważny w budowania mięśni, i skoro cykl na teściu + ewentualnie jakiś anabolik daje najlepsze rezultaty to po co kombinować???

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2250
zaczynal od 60mg w szczycie do 100mg ale z tym 20tyg to przesadzasz , ja polece sobie np 4 tyg on 4 tyg off warto wyprobowac . jak na tamte czasy i tamnta wiedze wygladal super dlatego tym bardziej mnie to zacheca . Moze nie calkiem bez tescia ale nie to ze baza ma byc tesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Hmm spróbuje chyba jednak taką kombinacje bez teścia, a jeżeli nie będzie "wchodzić" to później tego teścia dorzuce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka niby oryginał hmmm

Następny temat

co o tym myslicie?

Wiecej