SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Pompa" bez pompy - jak długo trzeba czekać?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
Załóżmy, że aktualnie mam wymiary X.
W czasie treningu oraz do około 20 minut po nim mam wymiary Y.

Teraz pytanie - jak się Wam wydaje, to kwestia uniwersalna, jeśli ćwiczę 3x dziennie wszystkie partie mięśni (ogólnorozwojówka), ile czasu musi minąć, aby mięśnie w każdej porze dnia wyglądały tak, jak aktualnie wyglądają na pompie?

Zależy mi na Waszym doświadczeniu :)
Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13946
Mięśnie pompują się krwią przy ćwiczeniach, dlatego wyglądają optycznie lepiej i mają większe obwody. Twój prawdziwy obwód to ten, który masz parę chwil po przebudzeniu.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
APPRENTICE
Mięśnie pompują się krwią przy ćwiczeniach, dlatego wyglądają optycznie lepiej i mają większe obwody. Twój prawdziwy obwód to ten, który masz parę chwil po przebudzeniu.

Ok, a gdybym poprosił Cię, żebyś na bazie swych aktualnych doświadczeń spróbował określić, będąc na pozycji startowej ile czasu, licząc 3x w tygodniu trening, zajmie osiągnięcie takich obwodów rano, jak dotychczas po ćwiczeniach?

Chodzi oczywiście o czas bliżony...
Czy ćwicząc mogę się spodziewać takiego efekty po 3 miesiącach, 2 latach czy dopiero np. 5 latach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3987 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pomyłka - miało być 3x / tydzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3987 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340426
To ćwicz i nie zawracaj nam gitary takimi durnymi pytaniami.Na pompie zawsze będziesz wyglądał lepiej-nawet jeśli dojdziesz do podobnych rozmiarów.Dlaczego? Mięśnie robią się pełne i użylone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ronie220
To ćwicz i nie zawracaj nam gitary takimi durnymi pytaniami.

Ponoć nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi.

ronie220
Na pompie zawsze będziesz wyglądał lepiej-nawet jeśli dojdziesz do podobnych rozmiarów.Dlaczego? Mięśnie robią się pełne i użylone.

Oczywiście - zdaję sobie z tego sprawę.
Niemniej jednak przedstawiłem sytuację dość jasno - teraz na pompie mam rozmiary, które chciałbym mieć bez niej. Nie interesuje mnie to, że gdybym takie miał, na pompie będą jeszcze okazalsze - wiem to i o to nie pytam.

Zastanawia mnie jednak po jakim czasie przeciętnego ćwiczenia mogę osiągnąć pierwsze czyste "pompowe" efekty, bez pompy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13946
spamik
Ok, a gdybym poprosił Cię, żebyś na bazie swych aktualnych doświadczeń spróbował określić, będąc na pozycji startowej ile czasu, licząc 3x w tygodniu trening, zajmie osiągnięcie takich obwodów rano, jak dotychczas po ćwiczeniach?

Moje wróżbiarskie zdolności, wspomagane duchem Nostradamusa, podpowiadają mi, iż nastąpi to dokładnie za 13149723 sekund w czasie pełni księżyca. Musisz tylko wypić wcześniej wywar z pokrzywki i stanąć na głowie, śpiewając "Raz, dwa, trzy, dziś mięśnie rosną mi!".

A tak na serio, to nikt tego nie przewidzi. Jak dieta, trening i odpoczynek są ok, to w końcu będziesz miał takie obwody. Cierpliwości.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kilka miesięcy,jeżeli będziesz się dobrze odżywiał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny plan treningowy-proszę o sprawdzenia

Następny temat

Szybsza regeneracja

Black weekend