SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z odzywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Przez spory czas cwiczylem na sucho na silowni, trenuje tez na dworze(biegi). Teraz zamierzam zaopatrzyć sie w koenzym q10 i zestaw witamin i mineralow, a nastepnie w jakies odzwyki. Moj cel to wzmocnienie miesni, tkanki lacznej, regenracji,wytrzymalosci i co za tym idzie wyregulowanie pracy serca( byc moze mam jakies male problemy z sercem ale nie jest to cos niepokojacego).Jakie odzwyki polecacie dla mnie?Ja planuje kupić:na pewno kreatyne, i teraz zastanawiam sie nad ; HMB,Glutamina i aminokwasami(arginina, lizyna, ornityna).Jeden z tych trzech produktów musze wybrać.A mzoe polecacie coś innego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Opcja Szukaj działa...


bcaa,dieta, ew recovery drink.

.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
1.dieta
2.trening
3. odzywki białko,prozdorowtne np omega 3 koenzym wlasnie mgnez oraz moze byc bcaa xtra z firmy activlab

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Dieta jest (nie bede wam jej wklejal bo nie mam jej na kompie opracowanej), trening tez, oto sie nie bójcie. Trenuje bardzo często, 5 dni w tygodniu nawet sie zdarza. Nie lubie trzymac sie schematow i monotonnych planów. Aczkolwiek mam wszystko ulozone , ale wlasnie nie trzymam sie tego w 100%.

Zmieniony przez - jarmolex w dniu 2009-07-20 18:30:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack na 3 cykl?

Następny temat

Cell tech Hardcore + .... ?

WHEY premium