SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRZERABIAMY" ZDJĘCIA NA AVATARY cz. II

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
zrobię wyjątek

już nie wrzucam w poście, bo na imegshack.us trzeba wykupić abonament, żeby gify wrzucać, a tam czy wrzuciłeś 3 obrazki, czy 100, to wszystkie linki kopiowałeś 2 kliknięciami, teraz wrzucam na serwer do pobrania - ok. 20 dni plik jest aktywny

a np na otofotki.pl muszę pojedynczo kopiować, a czasem jak 2-3 osoby wstawią i wieczorem przerabiam po 5-6 wersji, a czasem 9-10 jak w dużej rozdzielczość, to ucinam, żeby wyraźniejsze były i są różne widoki dla każdego użytkownika i mam kopiować pojedynczo, to...

sami rozumiecie

















enjoy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413


prosze o przerobienie kratosa na avatara bo jakos nie za bardzo mi to wychodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446


Jezeli jest mozliwosc, to bardzo prosze o przerobienie. Do tego migający napis na dole : Bastek
pzdr

"Maso. przybywaj!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Dzieki wielki. Sogacz jak wejdzie:) pzdr

"Maso. przybywaj!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1413


witam znalazł by sie ktos dobry i przerobił mi to zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Stary, zaraz pod swoim pierwszym postem masz linka od ASNF , on ci to juz chyba przerobił. Pobierz, rozpakuj i ustawiaj:) Nie widziałes?:)

"Maso. przybywaj!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
asnf sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096


****a nie widze

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja GALERIA ( 93 rocznik )

Następny temat

W pogoni za masą...

WHEY premium