SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody 1500zł!! - Majowy konkurs SFD.PL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
a buuu a ja ;( tak chcialem pas kupic sobie na plecy ktore mnie bola <lol>

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje pozostałym, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Witam i potwierdzam - niestety poziom był trochę poniżej średniej, która została wysoko postawiona, wczesniejszymi konkursami.

Zamówienia darmowe składacie w sklepie SFD , mozna zamawiac wszystko
w komentarzu piszecie ,ze jest to zamowienie darmowe, podajaecie linka do wyników na poprzedniej stronie, dopisujecie jest to zamówienie do xxx zł (wstawic odpowiadającą sobie kwote), z dopiskiem 'ustalone z adminem forum i os kogutem'

jak nagrodzeni zloza zamowienia , prosze o info w tym temacie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2181
Witam i pozdrawiam na wstępie :)

Fakt, wiadomo było, że zbyt wiele prac nie było (dlatego zmobilizowałem się między innymi)
No ambitnie podszedłem, bo nie wiedziałem, czy się liczy bardziej: jedna dobra praca, czy pare prac słabszych. Ale to już jest nie ważne, przynajmniej nie nudziło mi się przez pare godzin, gdy pisałem na 3 prace
Pozdrawiam i dziękuję za docenienie moich ambicji, czekamy na następne konkursy
I gratuluje pozostałym :*

Zmieniony przez - sc00byd00 w dniu 2008-06-02 22:34:50

"Lepiej nie mówić nic, niż mówić o niczym."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
w przypadku kolejnych konkursów - jeśli poziom nie będzie adekwatny do nagrody - nagrody nie zostaną przyznane wcale.

trudno

albo rybki albo akwarium.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Gratuluje pozostałym, dzięki

Ty nie dziękuj, bo masz 400 do wypłacenia chłopakom.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witam,


gratuluje laureatom. Chetnie przeczytam pozniej wszystkie prace, jak wygospodaruje wiecej czasu. Przyznam ze jestem ciekaw, bo temat był dosc przekrojowy, moze nawet w swej tematyce zbyt szeroki, osobiscie raczej ograniczylbym go tylko do kwestii zwiazanych z suplementacją - przynajmniej w tym dziale - a w pozostale zagadnienia (trening, odzywianie), postawilbym w odpowiednich dzialach.

Z drugiej strony przewidziane nagrody były jednak bardzo wysokie, stąd tez zapewne i wymagania jury - spore.

Zapewne, gdyby nie natłok obowiazkow i totalny brak wolnego czasu rowniez zmierzyłbym się z tematem.

Yo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamówienie złożone
Mass xxl 4kg
Rękawiczki
2x koszulka polo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ja juz zlozylem
Nitroboln energizer i kreatyna vitalmax
numer zamowienia:15561
pozdrawiam i dziekuje za nagrody a pozostalym zwyciezca gratuluje

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łączyc Kretyne z Nitrobolem??

Następny temat

nitrooo;))i pompa;)

WHEY premium