SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Masówki" dla Was ode mnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2071
dobry trening, przetestuje go. a jesli chodzi o ilosc powturzen w seri to moze byc caly czas taka sama? czy trzeba zmniejszczac? czy w miare mozliwosci?

Jak by niebylo, bedzie bardzo milo..
www.armpower.net <-->ARMWRESTLING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
fajny temat
ja sobie z 1 strony 4 dniowy pozamieniałem na moje możliwości sprzetowe i pojade nim i zobaczymy 3ba w koncu zmienic trening a proponowane rozwiązania przez Ciebie sa interesujace
Pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
ja jade treningiem tumota juz troche czasu, tylko klatke robie dwa razy w tyg. Mam gainer vitalmaxa dobra dietke i tyje jak swiniak:)polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podbijam temat, dla tych co szukają "masówki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
tomot a połączenie
klata
bic + tric superserie + przedramie
barki + plecy
nóg nie robie ze względu na siatkówke :d takie połączenie wiele osób mi polecało a co ty co o tym sadzisz ? pozdro
dobrze że temat podbity soga za to łap bo wielu ludzią się przyda

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
waluś konkrety

Ja się nie będę domyślał, co znaczy twój szyfr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1409
Trening bardzo, bardzo dobry :)
Dodałem sobie klatkę, tric + bic 2 razy w tygodniu i pozmieniałem pare cwiczen ale podstawa od Tomota :)
duchowy sok; P!
Pozdrawiam ;)

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
dobra postaram się troszke jasniej :D w twoich propozycjach na plan 3 dniowy były tylko połączenia np. klata + tric, barki + bic itp. a mi sie rozchodzi czy dobrze<na mase> jest ćwiczyć systemem
Klata
Biceps + triceps superserie +przedramie
barki + plecy
Z tego co przeczytałem w ogole nie podawałeś takich propozycji treningowych i się pytam czy jest ona dobra ? <nóg nie ćwicze ponieważ mam 3xtydzień treningi siatkówki co mi w zopełności wystarcza a przedramie czasami zamieniam w innym dniu> pozdrawiam ps. nie wiem czy coś jaśniej powiedziałem ;p

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Mnie się nie podoba, nie trenował bym tak na dzień dzisiejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tric za mocno dostanie w dupe.
pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby

Następny temat

klatka z bicem??

WHEY premium