SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-drol S-drol... - "prohormony" dla naiwnych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2971 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32053
obecnie 1/2 jak nie wiecej ph dostepnych w Polsce na allegro, i mysle ze w europie etz - tam gdzie nie j**li na to bana pochodzi z UK, z firm legit, ktore normalnie sa zarejestrowane itp. choc obecnie to funkcjonuje tam raczej na zasadzie dopalaczy jakis czas temu u nas. i wydaje mi sie ze te PH z tych angielskich firm sa w miare pewne, co potwierdzaja lcizne recenzje na forach

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150814
W S-DROLU NIE WYKRYTO METHASTERONU tylko jakiś prosty koks. A to już daje możliwości obrony - a skąd tam takie cuś, a ja tego nie wymyśliłem, a zobaczcie inną próbkę - sama glukoza itd. - gdzie można spojrzeć na te próbki?

Poza tym w S-DROLU wykryto dezoksymetylotestosteron (17α-metylo-5α- androst-2-en-17β-ol) w 2009 roku. W 2006 znaleziono w Superdorlu metasteron. A od 2004 cały czas trwały rozmaite zmiany składów projektowanych sterydów i trudno zliczyć ilość związków które od tamtej pory przewinęła się przez rynek. Część niepozornie stała na pułkach sklepowych.

Napisałeś na początku wątku: Zatem jeśli ktoś trafił tajemniczy środek, który o dziwo "zadziałał", to tłumaczyć to można tylko ogromną wiarą... lub dosypką starego koksu - rzadko wiarą, częściej własnie koksem. Sugerowanie że środki obiegowo nazywane PH nie działają jest nieprawdziwe i niepedagogiczne. Znam wiele osób, które tzw. PH jadło i ani jednej osoby, która powiedziałaby że nie czuła działania, a znaczna część byłą działaniem zaskoczona, lub - zaniepokojona.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-03-23 13:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4349
tu jest badanie http://www.fda.gov/Safety/Recalls/ArchiveRecalls/2009/ucm174226.htm
i methasteronie nawet nie pisnęli, widocznie nie znaleźli. A to kursywą to pisałem jako możliwe tłumaczenie się przed organami (chyba kuleję z interpunkcją)
Z UK to mogą pochodzić co niektóre ekstrakty, może mnie kopniecie w d. ale widziałem oficjalną wypowiedź na zagranicznym forum, z której wynikało, że takiego Biosterolu nie można tam było nawet pokazać w reklamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150814
tu jest badanie http://www.fda.gov/Safety/Recalls/ArchiveRecalls/2009/ucm174226.htm
i methasteronie nawet nie pisnęli, widocznie nie znaleźli.
- bo widocznie w 2009 roku w s-drolu nie znaleźli masteronu tylko inny wymieniony w treści koks, ale w superdorlu obecnym na rynku do marca 2006 roku był metasteron, co zostało potwierdzone. Nie rozumiem dlaczego w taki sposób o tym piszesz jak byś nie rozumiał, że klonów i pochodnych superdrola na rynku pojawiło się potem wiele i różne składniki mogły one zawierać. Jedno jest pewne - zazwyczaj nie był to cukier tylko koks.

Jeszcze publikacje z 2009 roku mówią o superdrolu zawierającym metasteron.

Dig Dis Sci. 2009 May;54(5):1144-6. Epub 2008 Aug 22. Severe cholestasis and renal failure associated with the use of the designer steroid Superdrol (methasteron): a case report and literature review. Nasr J, Ahmad J. Department of Internal Medicine, University of Pittsburgh, Pittsburgh, PA 15213, USA.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-03-23 14:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4349
Faf. pytasz dlaczego piszę w taki sposób - staram się to każdorazowo uzasadnić. "S-drol" jest na rynku ciągle, obstawiam, że jest tam cukier (bezkarność) lub koks (skuteczność). Badanie z 2009 roku potwierdziła to drugie. Na jakiej podstawie mam domniemywać, że akurat do 2006 było to co na etykiecie - dziś możemy tylko spekulować, ale mówiąc kolokwialnie "nie dostrzegam racji ekonomicznych", skoro już wtedy groziła za to klatka w Stanach. Publikacja, którą podałeś, o ile zrozumiałem, mówi o skutkach ubocznych spożycia środka oznaczonego Superdrol (methasteron)a nie analizie próbki.
W każdym razie, mając świadomość, że możesz w UE tłuc superdrloe i methasterony, h-drole i m-drole i ani sanepid ani ustawa o nieuczciwej konkurencji Cię nie liźnie (o ile nikogo nie zatrujesz), to dawał byś w środek ścigany stuff? Widziałem napój energetyczny nazwany "Cocaine", myślę, że kokaina jest ostatnią rzeczą
jaką zdecydowałby się dodać tam producent (jasna odpowiedzailność przy wpadce), ale jak by mu "przypadkiem" wpadło tam trochę telepiącej strychniny, to zawsze można wykręcać się nieświadomością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150814
Mówisz, że "nie wiesz dlaczego miałbyś domniemywać", a to znaczna część Twoich wywodów to właśnie domniemania. Dodatkowo moim zdaniem w Twoich domniemaniach brak logiki. A już przykład napoju o nazwie cocaine jest w kontekście poruszanego tutaj zagadnienia kuriozalny i świadczy o tym, że jego meritum chyba Ci umknęło. Poza tym podajesz nieprawdziwe informacje. To co jest godne uwagi to Twoje intencje które są bez wątpienia słuszne.

Piszesz, że na rynku Amerykańskim od 2004 roku nie pojawiają się prohormony i "projektowane sterydy", bo są odpowiednie regulacje i producentom grozi więzienie za ich złamanie, tymczasem podajesz link do publikacji, która świadczy o tym, że w roku 2009 wykryto w obecnym na rynku S-drolu koks...

Z resztą sukcesywnie co roku pojawiają się nowe ładnie opakowane sterydy i praktycznie co roku znika kolejny produkt z rynku. Tutaj przykład z niedawna: http://www.fda.gov/Safety/Recalls/ucm274507.htm - superdrol wrócił ale w ładnym opakowaniu na półki sklepów ze zdrową żywnością. Oczywiście, że jest to zabronione przez prawo, ale i sterydy nie powinny trafiać do poza farmaceutycznego obiegu - ale trafiają.

Składy preparatów się zmieniają, ale jest w nich po prostu koks najpierw w superdrolu był metasteron (przynajmniej wg Dona Catlina z UCLA Olympic Analytical Laboratory), potem - jak wyszło w raporcie FDA - dezoksymetylotestosteron. Zapewne w międzyczasie jeszcze kilka innych podobnych związków w składzie w/w się pojawiło, ale nie ma to znaczenia - wystarczy po prostu zwrócić uwagę na to, że w środku był koks. W 2006 roku, w 2009 i w 2011.

Z resztą historia superdrolu jest ładnie opisana tutaj: http://www.ergogenics.org/300.html

A czy to czy wynalazki pojawiające się w USA to te same co te przewijające się przez nasz rynek - TEGO NIE WIEM. Jedno jest pewne: TRUDNO TRAFIĆ NA CUKIER KUPUJĄC TZW PROHORMONY NA NASZYCH SERWISACH AUKCYJNYCH. Jest to zazwyczaj mocny i toksyczny dla wątroby i innych narządów towar. Sugerowanie, że działające produkty należą do rzadkość a większość to buble świadczy o nieznajomości realiów. Przed tzw. "prohormonami" trzeba ostrzegać, ale nie w taki sposób.

Z mojej strony to koniec tematu. Pozdrawiam

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-03-23 17:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4349
Faf. cofnij się proszę na 1 stronę, wpisz w alle nazwy które pogrubiłem o oblukaj te s-drole. Tam nawet nazwy kraju nie ma. A jak jest to nieistniejąca. A jak jest znany producent, to specyfik, którego od lat nie ma w ofercie... Stany są ostatnim krajem na świecie w którym opłaciłoby się robić takie rzeczy.
W Stanach pogonią za samo słowo S-drol (i o tym świadczą Twoje linki), w Europie - nie mają powodu. Moja tezę jest jasna - bezpieczniej wrzucać w supl "przypadkowe" związki niewymienione na opakowaniu niż łamać prawo antynarkotykowe wprost. Oczywiście, że koks jest dostępny na czarno, ale szukanie go w suplach, na ślepo, to głupawy pomysł. Czy kogoś dotknąłem?

Zobaczmy!

Ja o nicku Murban oświadczam, że zgodnie z moją najlepszą wiedzą, żaden oferowany w Polsce suplement nie zawiera methasteronu ani syntetycznych prohormonów (pokrewnych z testosteronem). Jeśli nawet takie związki są wymieniane na opakowaniu to nie ma ich w produkcie. Piszę to z pełną odpowiedzialnością za swe słowa, którą publicznie poniosę przepraszając producenta, lub sprzedawcę i wynagradzając mu poniesione straty; jeśli ten wykaże, że moje słowa były bezpodstawne. Stawię się do dyspozycji sądu i biorę Czytelników za świadków mego zobowiązania.

i czekajmy


Zmieniony przez - Murban w dniu 2012-03-23 20:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 857
Ja o nicku Murban oświadczam, że zgodnie z moją najlepszą wiedzą, żaden oferowany w Polsce suplement nie zawiera methasteronu ani syntetycznych prohormonów (pokrewnych z testosteronem). - ok czekamy

Mnie się jednak wydaje, że tutaj nikt o zdrowych zmysłach nie uważa, że środki sprzedawane na allegro typu SUPER-DMZ,P-PLEX, X-TREN, , MEDROID, QUAD STAK i inne "suplementy diety z allegro" zawierają prohormony. W środku mamy po prostu SAA, często inne niż te które wymienione są na etykietach, ale jednak SAA. Chcesz udowadniać, że to nie prawda? Powodzenia. Wydaje mi się, że najmniej uświadomionym uczestnikiem dyskusji jesteś tutaj Ty.

Biorąc pod uwagę fakt, że sprzedawanie tych preparatów jest niezgodne z prawem Twoje oświadczenie o publicznym "przepraszaniu" producentów jest po prostu słabym żartem. Zejdź na ziemię, albo najlepiej kup byle jaki preparat z w/w i go zjedz. Zobaczysz jak mocny potrafi być "cukier" czy "placebo"...


Zmieniony przez - testek w dniu 2012-03-23 23:33:31

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4349
Testek, przecież cukier to właśnie placebo a o możliwości SAA napisałem już w I poście. Prawda jest taka, że 99% klientów tych specyfików wierzy, że dostaje jakieś nowoczesne prawiesterydy a nie koksa z odpadu. Jak chcieliby koks, to bezpieczniej kupić go u sprawdzonego dilera albo załatwić receptę, ustalić cykl, dodatki itp a nie płacić słono za koksa-totolotka, nie wiadomo w jakiej dawce i co (jak się okazuje raczej najtańszy szajs).

Co do jednego jesteśmy tu zgodni, te wszystkie te "cukieri" mają fałszowany skład. Dlatego też pozwoliłem sobie na powyższą deklarację a producenci mogą mnie cmoknąć.

Dlaczego ktoś, kto i tak fałszuje skład miałby stronić od cukru - w imię zasad? Dla reputacji marki (istniejącej 2 m-ce)?
Prohormonów tam nie ma, a co pan kombinator z polskiej lub niepolskiej dziury postanowił tam wsypać i oznaczyć wymyślona lub obcą marką, to żaden z nas nie zgadnie.

MadDog Labz
Food Care Supplements, Inc.
583 Prospect St., Suite 350
Lakeshamp, CA 09345 USA

Jak znajdziesz na jakiejś mapie, to daj znać.

Zmieniony przez - Murban w dniu 2012-03-24 09:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4349
Coś dla mocnowierzących w cuda z Ameryki:
Postaw na jakość od firmy, co nie jest kolejnym krzakiem wypuszczającym podróbki. Gwarancja 100% oryginalnego działającego towaru.
Jedyny oryginalny i pewny pro hormon marki NEOGENICA – Halodrol 100caps, 1 caps to aż 25mg ! PIEKIELNIE MOCNE I WYDAJNE - opakowanie wystarczy na cały mocny cykl prosto od producenta:
www.neogenica.us .

źródła stronki:

Po lewej na dole
Jak wiadomo "koksik" to amerykański slang zaczerpnięty od polskich emigrantów przybyłych za chlebem.
Wygląda na to, że najwięcej amerykańskiego stuffu produkuje się w garażach allegro-speców (i wcale się nie dziwię, lepiej mieć na karku sanepid i TVN niż federalnych z pompkami).

Lepiej, by był to cukier, bo jeśli ma "ryć flaki" to w Polsce najlepszym źródłem koksu dla surowca pozostaje weterynarka - dostępny na kilogramy.

Coś jak "afera solna"? Tyle, że skala mniejsza i klientela mniej wymagająca -"jak ryje, to dobrze".


Zmieniony przez - Murban w dniu 2012-03-26 13:37:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Fat Burner + Thermo Speed Extreme - bezpieczne?

Następny temat

Co wziąść do Testosteronu prolongatum

Masa