SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OnGear! - SAA i inne wynalazki [BLOG]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie no co ty, chyba że masz Heliosa na myśli. Niestety ale moje zapasy z czasów pracy w domach opieki się skończyły. Na koniec grudnia apteczke czyscilem to w dacie został melperon (straszna kosa) I risperidon do leczenia agresywnych dziadów i alkoholików (?) Więc bida Panie

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
Nie popalaj, ebnij to poki mozesz, bo zanim sie obejrzysz, a juz bedziesz musial miec to gowno ciagle przy sobie.

Właśnie małżonke przgwiozlem I ona nic nie kmili i tak każdy weekend jadę na nicorette. Za tydzień urlop to jak tydzień nie zapalne, to już przeżyje. Ale rację masz na 100% niestety

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Krzychu79
O ni chooja. Jeszcze długie lata zaj**istego ruchaniu przede mną! Diagnozę to sobie mogę taka postawić, że szlugi zacząłem poopalać w połowie stycznia Szukałem czy ktoś ma takie sajdy po joszce, albo czy ma działanie wyksztuśne, ale nic nie znałem. Do meritum ponad pół godzinki i działanie normalne. W sensie jak DB. Serduszko puka.... Coraz szybciej, łapka i szczęka trochę lata i standardowo lewa powieka. W pracy będą mi znów tłumaczyć że za mało magnezu mam. A 1ml poszedł.


To bardziej przypomina opis po zazyciu extazy
3

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
to Jakaś lipna ta ex
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dopalacze
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dopalacze to z DB. Oni piszą produkt kolekcjonerski

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...i na choinke tylko
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Taka skrajnie prawicową sądząc po kolorach.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Drugi strzl, 1ml Ionsowego Heliosa na czczo już ładnie rzuca. Ale w porównaniu z Blue Magic śmiem twierdzić, że środek bez sajdow. Za to do propa podchodziłem jak pies do jeża, bo wiele ludzi ma jakieś dolegliwości, ale odpukać ten z Gena wszedł jak w masło i nic nie boli

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tylko bić . Heliosik najlepiej na czczo wchodzi .

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metanabol machmeds laboratories.

Następny temat

Powrotka z sanatorium

WHEY premium