SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2019 Szajba

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
kabo9
ojan
kabo9
ojan
kabo9
chyba kwiecień można uznać za poddany walkowerem z tego co widzę
Będzie rzut na taśmę!
ale jak niby zrobi rzutem na taśmę to co miał zrobić na początku etapu ?
Szajba to Szajba.
Inni kończą a on zaczyna i wykazuje, że nie ważne jak mężczyzna zaczyna lecz ważne jak kończy.
rozumiem że chciałeś koniecznie jakoś wybrnąć, ale nijak to ma się do zadań na kwiecień
To nie ja miałem wybrnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki drazekm. Pamiętałeś o mnie

Niestety, nie poradziłem sobie emocjonalnie z konkursem. Jednego dnia chciałem chudnąć, siły leciały w dół na pysk, na szyję. Kolejnego dnia tym samym, grubnąć chciałem by siłowy wynik poprawić, niestety i tu dupa bo im cięższy byłem tym wynik słabszy. I tak motałem się ze skrajności w skrajność, raz chudy byłem, raz gruby, silny ni razu. W ferworze tej walki, odkładałem z dnia na dzień konkursowe próby licząc na to iż kolejny dzień przyniesie sukces. Tak się nie stało.
Na koniec miesiąca zostałem z dupą w nocniku. Przykro mi.
Pociesza mnie tylko fakt, że krata jak była tak jest

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
No tak-tego się po Tobie akurat nie spodziewałem,liczyłem na jakieś szczątkowe chociaż zadania.

Ale jak jest krata i d... w nocniku-to nie jest źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Liczyłem na to że znajdę chwilę czasu na zrobienie zadań i poprawę wyników, niestety rzeczywistość mnie przerosła i gdybym to przewidział, nie zawracałbym głowy ni sobie ni Wam. Priorytety mam trochę inne i jeśli nie nadążam z regeneracją, to głupotą byłoby dokładać sobie obciążeń.
Myślałem o poważniejszym podejściu do modułu majowego, ale tam ograniczają mnie limity czasowe w wytrzymałościówce.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607487
_Szajba_

Myślałem o poważniejszym podejściu do modułu majowego, ale tam ograniczają mnie limity czasowe w wytrzymałościówce.


Po Twoim filmiku z wykroków rok temu teraz wszyscy prowadzący, w obawie przed kolejnym długim filmem, wprowadzają limity czasowe Sam sobie jestes winny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana nawyków żywieniowych w wieku 40+

Wiecej