SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Krata na Lato 2016 drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
Myślę że wyłania się jeden z faworytów do zwycięstwa w drugim etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
remcyk
Myślę że wyłania się jeden z faworytów do zwycięstwa w drugim etapie

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" (chociaż nie jestem przesądny) do końca etapu jeszcze 9 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
No chyba że Ojan wystartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
remcyk
No chyba że Ojan wystartuje

No właśnie czekam też na opinię Ojana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
drazekm
remcyk
No chyba że Ojan wystartuje

No właśnie czekam też na opinię Ojana.

Świetne wykonanie!
Co prawda z upływem powtórzeń w drodze powrotnej było minimalne załamanie w biodrach (czasem się próbuję przyp******ić )
Starasz się a na koniec pokażesz, że to była tylko rozgrzewka w celu zachęcenia innych do wysiłku.
Masz pochwałę za całokształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Co prawda z upływem powtórzeń w drodze powrotnej było minimalne załamanie w biodrach (czasem się próbuję przyp******ić )
Starasz się a na koniec pokażesz, że to była tylko rozgrzewka w celu zachęcenia innych do wysiłku.

I o to mi właśnie chodziło inaczej nie wiedziałbym co poprawić,słowo daję w tym miesiącu robiłem to ćwiczenie pierwszy raz w życiu,może mi o tyle łatwiej że wcześniej miałem doświadczenie w L-sit i front lever.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanslaska
(drazekm trzepie wpisów jak zły to muszę reagować )

'Powiedzmy" sobie jasno,bo nikt tego jeszcze nie napisał punktacja za wejścia na wątek jest bezsensowna,bez urazy Masti to jest zwykłe nabijanie kasy nie wiem komu bo nie znam się za bardzo w tajnikach internetu.Dla nie wtajemniczonych napiszę jak można to robić,otwieracie swój wątek i odświeżacie stronę co chwilę wciskając z klawiatury klawisz F5,musiałem to napisać bo wkurza mnie ta bzdurna punktacja za wejścia

ojan
I dobrze robisz!
drazekm działa na wszystkich frontach - chociaż nie zależy mu na suplach. Pała chęcią zwycięstwa!

Dokładnie,suple są przereklamowane,ja działam ze względu na odzież :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Świetny wynik w Rocky. Jeśli uda mi się zrobić jednego takiego repsa to uznam to za super wynik.

Dla niewtajemniczonych. Napisanie skryptu który będzie załatwiał wchodzenie na wątek, zajmuje jakieś 2 minuty. Później można iść do pracy skrypt sobie pracuje. Niestety wieczny niedoczas chyba spowodował to iż nigdy nie miałem (chyba) dodatkowych punktów za wejścia

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Świetny wynik w Rocky. Jeśli uda mi się zrobić jednego takiego repsa to uznam to za super wynik.

Dzięki,ale podobno Maceek też dobrze wypadł na ustawce z Rocky,tak że do końca niepewność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Polacy na wszystko znajdą sposoby -ale nie oto chodzi by działać w ten sposób - ja zawsze liczę na fair play.

Punktacja jest -wiadomo po co-by coś się działo w Waszych dziennikach a nie jak bywa czasem-jeden wpis na początku miesiąca i drugi na końcu-straszne nudy !!! :)

Jest to też ukłon w stronę sponsora - więcej wejść,więcej czytelników,szansa na jakąś dyskusję w temacie-choćby nawet taką jak powyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beyond 531 trening 20 tygodniowy

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2016 - Jaro1979

WHEY premium