SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu151Koniu151 twoja LC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Witam,
czytalem ze od 3-4 lat lecisz na diecie LC, czy jest mozliwosc, aby zobaczyc zarys twojej diety, tzn ile jesz po treningu jak i przed, ile szamiesz carbo, bo to glowne posilki z ww zapewne Twoje, gdzie utrzymujesz 150 g ww na dzien. A jak z reszta posilku ile czego wtedy jeszcze? Chcial bym zobaczyc taka dietke profesionalana twoja i ulozyc pod twoj schemat dla siebie, nie torleruje tez duzo ww, mam kiepskie samopoczucie po nich etc. Odpisz prosze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
karkówka, boczek, jako tłuste mięso traktuję też udka z kurczaka, choć rzadko jadam.

nie ograniczaj się do kurczaka, jest jeszcze wołowina, wieprzowina.

co do zdrowia - liczy się ogół diety(choć można dyskutować, czy dieta kulturysty ma wiele wspólnego ze zdrowiem), proporcje, z tłuszczu zwierzęcego nie należy rezygnować, choćby ze względu na testosteron.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
nie wstydz sie odpisz ziomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Moja dieta jest bardzo prosta, jednak nie wyliczam nic dokładnie, zapotrzebowanie także mam wyliczone "praktycznie" - nie teoretycznie.
na masę wygląda to mniej więcej tak:

śniadanie: owsianka 50-70g, 6 jajek, tłuste mięso.
II śniadanie: mięso chude, orzechy włoskie
III : mięso chude, oliwa z cytryną.
IV przed treningiem: tłuste mięso
V: chude mięso, ryż basmati/makaron ryżowy 100g.
zależnie czy jem 6 czy 7 posiłków VI: mięso chude, oliwa z cytryną
VII: twaróg z kefirem/na redukcji odżywka białkowa/chude mięso.

wychodzi ok 50g tłuszczu na posiłek, w śniadaniu więcej
jak nie jem twarogu, ok 1kg mięsa dziennie + jajka/białko.
oczywiście warzywa/proszek zasadowy.

kilka moich przepisów :
https://www.sfd.pl/-t494045.html



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koniu ile wydajesz na dzien/miesiac diety ? bo nie wyklada ekonomicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kiedyś liczyłem i wychodziło koło 1200 zł miesięcznie.
z tym, że kupa kasy idzie mi na dodatki, zdarza się, że na żarcie wydam 30zł, a na dodatki typu pepsi max(często 2x 2l dziennie + na uczelni/kiedyś w szkole 1l), warzywa w słoikach/puszkach(uwielbiam papryczki jalapeno, bazylię w chili, pastę samba olek, co trochę też kosztuje), przyprawy i 50zł.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-29 12:12:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Ale najwiecej idzie chyba na miecho, bo 1kg na dzien kosztuje?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
zalezy jakiego miecha to kilo

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
W polsce jest chyba mieso tansze, w niemczech za 1kg dobrego miecha trzeba zaplacic 6-8 EURO (Steki wolowe, z indyka, kurczaka). Ryby sa jeszcze drozsze).
Widze ze Koniu podkreca sobie metabolizm ostrymi przyprawami - tez tego sprobuje.


Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-09-29 22:31:01

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tylko porównaj nasze zarobki i ich zarobki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
1200zl na miesiac, to pewnie 3/4 wyplaty? xD

a tak powaznie to chociaz wiesz ile masz kalorii w tym? tzn ile dziennie przykoksasz ich, z 2500? czy wiecej? 50g tluszczy w posilku hardkore :D Ale taka dieta mi sie podoba, nie upychanie sie co 3 godziny weglami, tylko zdrowe tluszcze i jazda

ps: jak masa stoi to zwiekszasz tluszcze i bialko czy tylko tluszcze, czy tylko bialko?

Zmieniony przez - poppe w dniu 2009-09-30 14:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców.

w granicach 4000kcal.
na początku duże ilości tłuszczów mogą powodować problemy żołądkowe, choć mi od początku gładko wchodziło, a waliłem i po 150g oliwy ze szklanki.

jak ćwiczę zawsze idzie mi do przodu, bez zastojów, problem w tym, że częściej odpoczywam niż trenuje.
ale zwiększałbym tylko tłuszcz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 SPOSOBÓW I CHUDNIESZ

Następny temat

Śniadanie, nic nie potrafię zjeść, pomocy

WHEY premium