SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka Przedtreningówka bez pobudzenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

31

Staż treningowy

106.199

Cel cyklu

Duży

Stosowane już wcześniej suplementy

Siła redukcja

Stosowane wcześniej spalacze

Hyperlan fx7 ,kreatyna,lkarnityna,betaalanina,bcaa,białko

Przewidziane finanse na cykl

Hellfire
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182443
Witam ma pytanko jaką przed treningówkę zastosować przed siłownią bez pobudzenia gdyż będę brał hyperlan fx7 głownie zależy mi na sile i wytrzymałości .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to zaden pw. Kup pojedyncza forme kreatyny i polacz z beta alanina. Wyjdzie taniej a i dawki lepiej pod siebie dopasujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_White_Flood_Reborn-opis30276.html
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182443
Beta alaninę i kreatynę biorę ale to nie to samo . Więc zastanawiam się nad tym high kick .Ostatnio wziąłem nitrox therapy i rożnica była spora na siłce ale nie mogę teraz łączyć z hyperlanem bo dawka kofeiny powyżej 200mg źle na mnie wpływa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
High Kick też ma kofeine w składzie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3493
przedtreningowka = pobudzenie/pompa a jesli zalezy ci na sile i wytrzymalosc to wyzej napisali ze beta alanina ale ja juz bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182443
Double Impact nie ma kofeiny . Zastanawiam się jak stosować kreatynę kiedy w jeden dzień mam o 13 siłownię a potem o 20 trening siatkówki jak sądzicie ? Dziś ćwiczyłem po spalczu i po beta plus bcaa i już nie było tej energi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
kreatyne po siłowym

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12309
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór gainera

Następny temat

Magnez, Żelazo

WHEY premium