SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiadomo kazdy organizm reaguje inaczej...


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
hej lady a ile jest tej karnityny w tabletce pewnie z oplimpa ze 300mg ? jesli tak to takie opakowanie starczy ci na 15 dni ( 1200 mg na dzien to ponoc minimum slyszalem ze biora po 2-3 g, nawet w dni nietreningowe!!!) wiec sama przekalkuluj z tego co sie orientuje to aktualnie najlepszym preparatem( cena-jakosc)l karnityny jest L-KARNITYNA DRINK z multipowera jest to proszek do rozpuszczenia w wodzie wg receptury producenta w 250ml napoju jest 1000mg karnityny a caly proszek jest na 10 litrow ( pamietaj zeby kupic to w specjalnym dozowniku a nie w saszetce jest mniejsza dawka karnityny 1000mg w 0,5 l napoju saszetka jest tansza ale sie nie oplaca) wiec to ok. 40.000 mg karnityny koszt to ponad 80 zl niestety u mnie na slasku nie widzialem tego z sklepie tylko zalatwialem to z przedstawicielem ( troche drozej bo wliczyl koszt przesylki ) aha i ten preparat zawiera takze witaminy i sole mineralne wiec jest jak najbardziej wskazany pamietaj takze ze trening szczegolnie aerobowy przyspiesza metabolizm karnityny, dlatego proponowalbym ci po rozgrzwce wykonac trening obwodowy na silowni a potem na rowerek lub aerobik i tak od 30- 40 min w tempie bardzo spokojnym pojezdzic lub poskaczesz potem sie troche porozciagasz i pod prysznic ) najchetniej z instruktorem ;)
jak ktos zna lepszy produkt to niech da znac pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam l-karnityne w płynie bo jest lepiej przyswajalna
na 1 godz przed treningiem i przynajmniej na 2,5 godz przed nic nie jesc. Ja widziałam efekty juz po tygodniu. Najwazniejsze to 3-4 posilki dziennie ostatni najpozniej o 19.00 i ograniczyc węglowodany.

tamara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dosc grube uda. Duzy procent w tym to miesnie, ale niestety jest tez sporo tluszczu. W zwiazku z tym mam pytanie jakie cwiczenia najlepiej stosowac, zeby pozbyc sie go z nog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeśli nie HI-TEC ?

Następny temat

Zadowolenie z kreatynki :)))

WHEY premium