SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III MP Juniorów, Seniorów i Weteranów w WL Kl, - 11-13.10.2013r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A no tak się zdarza.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
jeżeli się nie startowało nie ma co komentować wyników , byli zawodnicy , stawili się na pomoście ,odważyli się wystartować i chwała im za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Każdy potrafi krytykować,ale chętnych do startu mało...
Wracając do kwestii nagród dla weteranów,to ta sytuacja ciągnie się już dosyć długo i....tylko nieliczni organizatorzy /zawody PZKFiTS/ naprawdę potrafią docenić takich zawodników. Między innymi Grzegorz ,a może w szczególności Grzegorz Leski !!! Może dlatego że sam wkroczył do tego zacnego grona,i od środka rozumie to zagadnienie...
Dziadki to takie ,,nie chciane koło u wozu,,i raczej tak już zostanie w PZKFiTS...
Ja się do tego przyzwyczaiłem ,ale napewno nie powinno tak być....chcociażby dlatego że patrząc na skład kadry w WL na MŚ,ME widać tam powtarzające się nazwiska np.Wegiera,Hadrysiak,Rejek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Ja byłem w sobotę-i całe zawody,super organizacja,szybkie podejscia-zrobiły na mnie po raz kolejne świetne wrażenie.Można to sprawdzić na filmie online,który jest cały czas dostepny-jedno podejście zajmowało najcześciej ok 1 minuty a max 1:30.

Świetny wynik,bo czesto na zawodach trzeba czekac zanim zawodnik podejdzie,się ułoży, skoncentruje a to jz daje czas powyżej 2 minut.
Przemnozyć to przez ilość podejść i zawodników i mamy imprezę do północy...

Podobnie z bardzo rozbudowanym blokiem nagród.Miałem wrażenie ,że chyba kazdy uczestnik dostał jakieś nagrody,medale,dyplomy a niektórzy nawet kilka razy-bo były różne kryteria i kategorie.

Może w niedzielę było troche inaczej-nie było mnie juz tam.

Także otrzymałem od pamiatkowy medal,co bardzo mnie cieszy,bo kiedyś takich fajnych medali nie było a pucharami były wazony do kwiatów z zawieszona tabliczką....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Pytanie do LETIS-a, kiedy zorganizuje zawody na południu naszego kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
już odpowiadam :o) Ja już miałem osobiście okazję organizować Mistrzostwa Nowego Sącza w 2011 i 2012 r miały być jeszcze w tym roku ale na razie się odwlekło.Na zawodach były nagrody warte kilka tysięcy zł....Wpisowego w 2011 nie było a w 2012 było symboliczne 10 zł.Zawody były na pięknej hali sportowej,,myślę iż zawodnicy byli zadowoleni :o) oczywiście były to zawody dla każdego,bez licencji a jeżeli Ci chodziło o zawody podpięte pod PZKFiTS hmmmm może kiedyś :o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Dziekuje za odpowiedż,moje pytanie dotyczyło tegorocznych Mistrzostw Nowego Sącza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc-Meżczyzn

Następny temat

Ksiązki

WHEY premium