SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 1 : Gold Test + Iron Tadd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Moi drodzy Moderatorzy ( Masti i Ojan ) . To co napisałem broń boże nie bylo w formie zarzutu czy jakichś pretensji. Masti konkretnie co i jak trzeba ale potem padły propozycje forumowiczów choćby o to badanie testosteronu. Dlatego się pytałem o temat i zawartość dziennika . A temat śledzę bo mnie dotyczy .
Tak jak pisałem wieczorem po treningu zakładam temat i dzisiaj wpiszę tez to :

Proponuje ustaiś konkrtne warunki tego testu,by sprawdzić rezultaty

Czyli-na sam początek:

-Waga,wzrost
-obwód klaty na wdechu
-bicepsa w napięciu
-obwód uda w napięciu
-obwód pasa na max wciągniętym brzuchu

-poziom bf-czyli grubość fałdu skóry przy pępku

Sprawdzian siły-tu chyba najbardziej odpowiednie byłoby wyciskanie leżąc-max.

Zdjęcie w pozie-np sylwetka przodem _ wybrana najlepsza poza dodatkowa-
Ta sama poza musi być też na końcu.

Te dane robimy na samym początku testu i na zakończenie.


Tak jak pisał Masti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Masti, Ojan wiekie dzieki za pmoc. Jazoo jak masz swoje własne doświadczenia z takimi preparatami chętnie skorzystam z pomocy i Twej wiedzy. Co do mych wytycznych : najważniejsze jest to by testerzy brali kapsy na żołądek wolny od jedzenia ( to zwykle kapsy z żelatyny wołowej - nie są to jeszcze kapsy uwalniające subst aktywne w dwunastnicy - zatem subst aktywne nie mogą sie zamieszać z treścią pokarmową jak tez trzeba uważać by kwaśne środowisko żołądka nie dezaktywowało niekt substancji zawartych w tych 2 produktach. Czyli podsumowując : Gold test 3 kapsy na noc przed snem na żołądek wolny od posiłku popić minimum szklanką wody ( aby całość jak najszybciej weszła do dwunastnicy, a Iron tadd : rano po przebudzeniu 3 kaps tez popite szklanka wody . Tk będzie najprościej .mc
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Marek, czy kolejne, zapowiadane przez Ciebie testy też będą dotyczyły tych produktów lub innych które powinny przyspieszać regenerację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ruski-Marek ma kilka bardzo fajnych propozycji kolejnych testów-na pewno się na jakiś załapiesz-będzie i masa i max siła i na suchą masę ,na redukcję i specjalnie dla sportów wytrzymałościowych.

Sukcesywnie będziemy je uruchamiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
tylko mi chodzi właśnie o regenerację Bo czuję że powoli mam z tym problem a w ciemno wydać 200zł mi się nie uśmiecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruski, za darmo mozesz sobie Z tym poradzic. Przypominam, niedzwiedz nigdy nie bedzie zajacem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
zającem pewnie nie ale 20km w spokojnym tempie to nawet babcie na pielgrzymkach robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Dokładnie :) (2 x )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra. Nic wiecej nie pisze, czekam samo przejdzie.


Ps jak celujesz w tempo babci i juz sa problemy, to pewnie szybciej niz pozniej pogodzisz sie z przeznaczeniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Ale zobacz jaka by była laurka dla IHSów jeśli na ich środkach nawet z niedźwiedzia by zrobili zająca i to dzwigającego 200kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Was serdecznie - Rafał Romaniuk

Następny temat

Przepracowania, brak energii, intensywna praca fizyczna.

WHEY premium