SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dziennik żywieniowo- treningowy /Redukcja"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Dziękuje za wszystkie miłe słowa i działam dalej :)
Miski i trening:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Brawo Jest duzo duzo lepiej. To teraz dzialamy dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Zaczynam czuć efekty pracy nad mięśniami gorsetu. Już nie buja mnie przy każdym ruchu jak gałązkę :D








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
"Zaczynam czuć efekty pracy nad mięśniami gorsetu. Już nie buja mnie przy każdym ruchu jak gałązkę :D "

super
to bardzo ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Zrobiłam tylko jedną serie w ściąganiu kolan w siadzie, ponieważ przeskakiwało mi coś z prawej strony biodra. Jadę jutro do fizjoterapeuty w związku z tym kolanem, wspomnę też od razu o biodrze. Dam znać w sobotę :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Z wczorajszej wizyty u fizjoterapeuty dowiedziałam się, że rzeczywiście kolano było przeciążone/nadwerężone (zwłaszcza powięź jeśli dobrze pamiętam). Pan powiedział, że jest to konflikt rzepkowo – udowy, na szczęście w porę zauważony, więc nie zdążyło się poważnie zepsuć . Mogę powoli włączać przysiad itp. i wzmacniać czwórki. Poza tym dostałam ćwiczenia, które warto byłoby włączyć w trening. Otejpował mnie (jeśli tak to się mówi ;D) i mam tak trzymać 5 dni. Nie jestem pewna czy to istotne, ale po wczorajszej terapii manualnej słychać i czuć przeskakiwanie w okolicach kolana np. przy siadaniu lub przysiadzie (zaznaczyłam obszar na obrazku). Włączę ćwiczenia, które dostałam po treningu i dam znać za jakiś czas jak się sprawy z tym kolanem mają :)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Dodatkowo dochodzą ćwiczenia na kolano, ale już ich nie wypisuje.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Nowy trening i miski:
Zmiana treningu ukierunkowanego na pracę nad kolanem, plecami, pośladkami itp. Nowy trening nowa ja ;D Poza tym dodatkowo ćwiczenia od fizjo. Trening odczuwalnie bardziej męczący, więc czuje, że pójdę bardzo do przodu :D
Powoli posuwam się dalej. Małe zmiany na plus zwłaszcza w dolnej części brzucha :)












Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja nóżek + bebzolek ;)

Następny temat

Budowanie mięśni u kobiet. Trening na 5 dni

WHEY premium