SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj był chyba ten bieg, dobiegłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 551 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26561
Dzisiaj w samo południe...

03.05.2016 I KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski 46.3 km [5:20:15]
13.08.2016 Gorce Ultra-Trail 43 km [6:36:50]
18.02.2017 Trójmiejski Ultra Track 65 km [8:53:13]
22.04.2017 II KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski 46.3 km [5:10:27] "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dojechałem na miejsce, dwie godziny do startu. Coś tu pyli - leje mi sie z nosa. Wziąłem amertil, a moze będzie ta burza, to zmyje wszystko:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam na relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Ciesz się startem. Powodzenia!

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dzięki wszystkim, pobiegnięte:)
Więcej napiszę wieczorem - na szybko: bieg kameralny, piękne tereny, miałem wrażenie, że ciągle pod górkę albo z górki.

Z nieocenionym wsparciem Marcina czas około 1 godziny i 1,5 minuty, czyli mój nowy PR :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje zyciowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow78


Z nieocenionym wsparciem Marcina czas około 1 godziny i 1,5 minuty, czyli mój nowy PR :)


Wiał mocny wiatr w plecy i było całą trasę z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Bieg Świętojański

Na miejsce przyjechałem wcześniej, nie opłacało mi się już wracać z Gdańska do siebie do Oliwy, więc w biurze organizacji byłem przed 10:00. Kawa, chwila rozmowy z organizatorami, odbiór numerów startowych i do szatni.

Miejsce piękne, jeśli chodzi o zaplecze - było wszystko, co potrzeba. Łazienka, prysznic, szatnia ( co prawda nie zamykana na kluczyk, ale trochę prywatności.

Po 11 przyjechał Marcin ( Xzaar ). Czas przyjemnej rozmowy i staliśmy na starcie. Jak na mnie - ruszyliśmy ostro, plan ambitny - maksimum - był na złamanie godziny. I do piątego kilometra szło całkiem dobrze. Nogi niosły, trasa nie wydawała się ani trochę wymagająca. Wyprzedziliśmy kilka osób ( które potem wyprzedziły nas ) i zaczęły się schody. Piąty kilometr jeszcze jakoś poleciał, dając łączny czas na pół godziny - 29:40, czyli zgodnie z planem.

Potem jednak łagodne, acz mozolne podbiegi dały mi się we znaki. Nie przywołam tu myśli, które krążyły mi po głowie, zawierały one jednak słowa powszechnie uznane za niecenzuralne. Słysząc jednak gromkie pohukiwania człowieka z innej planety - wiecie o kim piszę - mobilizowałem się jak mantrę powtarzając „nie stanę nawet na chwilę”.

Przeszedł 6 i 7 męczący kilometr, 8 i 9 spędziłem na rozmowie z Marcinem i praktycznie zapomniałem, że biegłem. Pod koniec 9 km Xzaar zapowiedział, że zacznie się zaraz zabawa. Nie wiedziałem jeszcze, co ma na myśli, ale pod koniec tej zabawy osiągnąłem chyba swój Hrmax - 188 bpm. Ubaw polegał na zwiększaniu tempa pomimo ciężkiego stanu i powiem Wam - to faktycznie była frajda:)

Końcowy czas - w okolicach 61:30 minut - nie wyłączyłem na czas zegarka - mnie osobiście bardzo satysfakcjonuje. Jest o niebo szybszy od poprzedniego PR, a teren nie był łatwiutki. Jaki to obiektywnie jest czas - nad tym się nie zastanawiam - mi podoba się i już.

Na osłodę wysiłków dostałem od Marcina dwie jagodzianki - pierwsze ciacha, które jadłem od ponad 15 tygodni:) Sama trasa biegu - bardzo malownicza. Polecam wszystkim!

Na koniec tego postu - serdecznie dzięki, Marcin! Bardzo mi pomogłeś trzymać tempo i przeżyć psychicznie ten bieg. Dzięki również za cenne wskazówki - np. techniki wbijania mentalnego harpuna i wyprzedzania. Mam nadzieję, że do następnego:)




This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12120 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130943
Fajna relacja! Czuję się jakbym był z Tobą ( i xzaarem).
Podziwiam Was obu!
Xzaar to super facet!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium