SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions League 2017-2018

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Higuain nie radzi sobie z presją.

Ja już lepiej wykonałbym ten karny:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ciekawe było że dwa karne wykonywał i dwa razy go bramkarz wyczuł.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Ja uważam, że MU będzie conajmniej w półfinale, wygra Barca. Kibicuje też Realowi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Slabsza postawa w kilku ostatnich spotkaniach raczej nie byla przypadkiem (pojawialy sie teorie o oszczędzaniu na Chelsea)co jest w sumie zrozumiale w tym okresie (zwykle lapie Barca w tym okresie dolek).Dodajac do tego ze Chelsea ogolnie nie lezy za bardzo to wynik imo calkiem spoko.Btw nie wiem jakim cudem pozwolono Willianowi na oddanie 3 strzalow z praktycznie tego samego miejsca...

Współczuje fanom Bayernu kolejnej szopki z Lewym %)
1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bayern i Liverpool królowie nokautu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Bayern, to ładnie mi wrzucił kupon do kosza:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Troszke mimo wszystko niespodzianka odpadniecie Utd.bo ta Sevilla potrafila wylapac po 5 od Betisu,Eibar czy Atleti... .Z 5 ekipa z PL zostalo raptem 2.i chyba tylko City z nich mozna tak realnie widiec ewentualnie w finalowym spotkaniu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
W United nie wierzyłem że wyjdą z grupy. Pokazali mi że się myliłem. Zacząlem się do nich przekonywać i sądziłem że może faktycznie mogą coś ugrać,to pokazali mi że lepszy średniak jak Sevilla potrafi ich sklepać...apropo,ta sama Sevilla, co kilka lat była za słaba na wyjscie z grupy LM,a jak już wychodziła to odpadała np. z Leicester
swoją drogą po rozgrywkach grupowych liga angielska rządziła. Mieli 5 zespołów,ostały im się raptem 2. Tyle samo co Włochom,którzy przez chyba z 10 lat byli w stanie mieć tylko 1 zespoł który potrafił wyjść z grupy...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Troche ziew to losowanie.Chialem LFC dla Barcy jest ASR.Narzekac nie ma co.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
Zapraszam do dyskusji.













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja dla pilkarza

Następny temat

Europa League 2017-2018

WHEY premium