SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champions League 2017-2018

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Angielskie kluby w natarciu, a hiszpańskie w odwrocie - gra drugiego klubu z Madrytu w LM, to było nieporozumienie - brak zwycięstwa z pastuchami, to powinien być od razu powód zwolnienia trenera. Real ligę umoczył, ale w LM może powalczyć o three-peat

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517


Tak myslalem ze bedzie Chelsea.ogolnie losowanie b.fajne.Do lutego moze Real sie ogarnie to i PSG zostanie porzadnie przetestowane


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-12-11 12:42:28

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Będą mecze Bayern przyfarcił A Man Utd widzę w półfinale

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Bayern w Turcji łatwo mieć nie będzie. Jak dojdzie ryk z trybun, to włosy staną im dęba.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Real [*] chyba, że w lutym nagle forma na nich spłynie...

Co do Bayernu, to jak rozstrzelają kebaby w pierwszym meczu, to nawet ryki kebsów z trybun nic nie dadzą

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Real ma sporo czasu do lutego na złapanie formy. A jak złapie to się zapowiada mega ciekawe starcie.
Chelsea chyba nie będzie dla Barcy tak groźna jak za dawnych lat i zdziwilbym się gdyby przeszła katalończyków. No chyba ze Ci drudzy zlapią jakiś dołek, co im się zdarza.
Juventus z Tottenhamem też wygląda ciekawie. Koguty też w lidze ostatnio coś zadyszkę złapały i jako kibic Juve mam nadzieję ze im się ta zadyszka przedłuży
Reszta bardziej przewidywalna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Niby racja, ale obejrzałem klubowe mś i formą Real nadal nie grzeszy. Rywale słabi, a więc trofeum przywiezione do Madrytu, tylko że to może być ostatnie trofeum w sezonie 2017/2018 jeśli nadal w takiej formie będą...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Liverpool,City i imo Real sa juz dalej.Dopoki PSG nie nabierze mentalności zwycięscy ,poty nic nie zwojują w Europie.I beda z placzem latac co kompromitacje ,do mediow jak to bardzo pokrzywdzil Ich arbiter.Ciekaw jestem czy Emery poleci zaraz po rewanzu z RM czy tuż po zakończeniu sezonu.

Co do meczu Juve - Spurs to troche przypominał mi spotkanie Bayernu z RM w poprzedniej edycji.Gdzie Vidal tez mial karnego w koncowce 1 polowy i go zrabal.Efektem czego zmaiast zabic mecz dal nadzieje przeciwnikowi.


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-02-15 17:03:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Ja bym jeszcze PSG nie skreślał. Jak im mecz wyjdzie to i Barca sie potrafila przekonać ze można łomot zgarnąć.
Juventus troche sam sobie kłopotów narobił. Mial Higuain decydujący moment i spartolil. Cóż pozostaje wierzyć.
Liverpool i Manchester pewne już

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nawet kibice Realu przestali wierzyć w zwycięstwo, jak stracili frajersko pierwszego gola...jestem w szoku, że wyciągnęli to ale pozytywnym szoku!

Co do Juve i Porto, to o kur...jaja...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja dla pilkarza

Następny temat

Europa League 2017-2018

WHEY premium