SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CIOSY KARATE KYOKUSHIN NA TUŁÓW MOŻNA PRZENIEŚĆ NA TWARZ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba tylko dałeś przykład w pierwszym zdaniu? Gdzie tu ironia? Chyba tylko tu, że na 99% nie spotka się z Pudzianem? Super
I czemu mam nie wierzyć w style chwytane?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
Jaguar, to jakaś masakra co piszesz
ale co,we wszystkim co pisalem to masakra,bo nie rozumiem..Czy tylko chodzi ci o style chwytane ?

Opanowanie wielu technik w niczym nie przeszkadza, większy wachlarz jest tylko plusem.

no tak,dlatego mowie ze do tegogo trzeba miec twarda psychike i duzo doswiadczen realnych,by to stwierdzic..

Jeśli chodzi o chwyty to widać, że nie masz żadnego pojęcia o tym.

tu ci przyznam racje,bo nie mam doswiadczenia w chwytach,umiem obalac i robic dzwignie ale nie korzystalem z nich na ulicy,bo wiekszosc walk zaczynalem i koczylem w stojce..nie bylo czasu na obalanie...

Prostym przykładem mogłaby być dysproporcja pomiędzy mną a np takim Wuxią. Ja jestem stójkowiczem, on sandzistą (kick z rzutami) i pomimo 30kg różnicy ma sposoby na to, by pchnąć mnie jak szmacianą lalkę.


na pokazach jak przeciwnik sie dostosowuje do pokazujacego,zawsze sa bajkowe rzeczy..a teraz pomysl czy wuxia by umial to wykorzystac podczas prawdziwej walki z toba ?..odp


To czysta fizyka, jeśli masz pojęcie o rzutach to przy starciu z nawet większym przeciwnikiem, jeśli ten nie ma o chwytaniu pojęcia, robisz go jak chcesz.

mozliwe,ze tak a nawet powiem,ze spewnoscia masz racje..

Jaguar87 chyba lepiej jest obalić o wiele cięższego przeciwnika (jeśli ma się o tym pojęcie)niż iść na wymianę ciosów bo to głupota.


zalezy czy on ci na to pozwoli,bo jezeli bedzie sie czul slaby w parterze to zrobi wszystko by ci na to nie pozwolic,a to dla ciebie bedzie najtrudniejsza rzecza...


Weź się schowaj z tą obroną na ulicy.

taaa a nie ...


Ogolnie uwazam,ze w tym co pisalem mam racje..Zreszta co ty olokk mozesz wiedziec jak sam pisales,ze masz malo doswiadczen z ulicy,bo mowisz ze nosisz telefony i 300 stowy w kieszeni i nie zaczepiaja cie,bo mozliwe ze patrza na twoje gabaryty ? czyz nie tak mowiles.


Zmieniony przez - jaguar87 w dniu 2010-09-12 18:29:27

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2144
Puar wybacz nie podejme rzuconej rekawicy ... Jednak sugeruje z uwaga przestudiowac art ze strony jodana, ktory prezentuje zdrowe podejscie. Amen

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6

Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz >> http://www.pagoda.pl <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
na pokazach jak przeciwnik sie dostosowuje do pokazujacego,zawsze sa bajkowe rzeczy..a teraz pomysl czy wuxia by umial to wykorzystac podczas prawdziwej walki z toba ?..odp

Jaguar Ty chyba nie wiesz co piszesz albo nie wiesz kim jest wuxia.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar wybacz nie podejme rzuconej rekawicy ... Jednak sugeruje z uwaga przestudiowac art ze strony jodana, ktory prezentuje zdrowe podejscie. Amen

Już dawno go czytałem. Tylko co z tego.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
pytam sie olokka,wiem co mowie nie wiem kim jest wuxia ale widzialem jego filmiki na youtube z waszego zlotu...wydaje sie dobry w tym co robi ale..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
ale

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tak Jaguar, jestem pewien, bo sparowałem z nim i miejscami byłem zdany na jego łaskę lub niełaskę w kwestii tego czy się zlitował i nie rzucił mnie na parkiet Na macie zgaduję, że by się nie krępował.
To jest tylko kwestia specyfikacji. On jest nauczony rzucać ludźmi i ich obalać w wolnej walce dużo lepiej ode mnie. Dlatego góruje. Gdybym poświęcił rok na naukę zapasów wolnych to prawdopodobnie sytuacja byłaby już mocno wyrównana, przez moje gabaryty właśnie (pomijając, że teraz redukuję i niedługo różnica w kg będzie z jedynką z przodu )

Dałem jego przykład dlatego, że po prostu jest gabarytowo dużo mniejszy ode mnie. Mógłbym powiedzieć o Jodanie z którym sparowałem (ale on jest cięższy od Wuxii) i byłoby podobnie. On nie ma szans ze mną w uderzaniu, ale jak dochodzą chwyty to bałbym się o siebie, bo chwytaczem jestem miernym.

Dalej, w większości co piszesz to masakra, bo wiele rzeczy Ci się wydaje pomimo tego, że doświadczone osoby tu na forum mówią inaczej i praktycznie większość co piszesz trzeba prostować

Mam mało doświadczeń z ulicy, bo unikam walki za wszelką cenę. Myślę, że to rozsądne jak sie ma tak ładną twarz jak ja.
A trzydziestu tysięcy gotówką to ja bym się nosić nie odważył...

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2010-09-12 19:11:06

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 529
Lee73 -To niech przyjdzie taki bokser na sparing z moim senseiem z tą różnicą że walą się po twarzy , parę kopnięć na twarz i na inne części ciała od razu by go złamały wiem bo jeden gościu waży ponad 78 kg i trzymał tarcze a sensei pokazywał kopnięcie i nie walił z całej siły tylko w 70% to tamten chociaż był zaparty znalazł się PONAD 5 ładnych metrów od niego.A co do styli chwytanych twoje argumenty są złe.Mądrzejsi od ciebie wiedzą że style chwytane są najlepsze .Jaguar popieram twoje zdanie z twardą psychiką ale najlepiej znać najpierw style uderzane a potem chwytane jeśli to znasz bez problemu sobie gościa obalisz .Zresztą czytaj uważnie moje poprzednie posty a dowiesz się że uczą mnie tam również ciosów na twarz



Zmieniony przez - Karate24 w dniu 2010-09-12 19:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ech, wszyscy mądrzejsi od Ciebie wiedzą, że nie ma najlepszego stylu. A taki bokser mógłby z Twoim senseiem wygrać, jeżeli zdążyłby tylko yebnąć mu prawy prosty zanim dostałby by buta. Już wiele panowie mądrzejsi od Ciebie i mnie pisali, że dobry bokser dałby radę na przykład dobrego taja poskładać, jeżeli by zrobił to co wyżej napisałem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson zagra w sequelu popularnej komedii!

Następny temat

!!!!!!PYTANIA DOTYCZĄCE QUIZ'U KSW XIV TYLKO TU!!!!!!

Wiecej