SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez dopingu nowe zdj. str. 6,7,11,12

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12614
uojciec - morda w kubeł ! w kazdym temacie spinasz sie że "oo tam nie ma ** cm"... nie wiem, albo jestes niedorozwinietym dzieciakiem albo zakompleksionym sezonowcem :/

kris, sory za spam, co do twojej sylwetki to nie jest za dobrze jak na 4 lata, moze bicepsy troszke sie wyrozniaja..
mimo słabej klatki siła w wyciskaniu leżąc jest imponująca
jechales treningami na mase czy na siłe ?

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
Johny nie trzeba mieć dużej klatki żeby mieć w niej dużo siły..
ah te stereotypy..

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
Zgadza się ale przy tych rozmiarach taka siła w mojej głowie nie wchodzi w grę...

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
ja wam powiem tak ze to pewnie jest jedna z nielicznych tutaj osob ktora otwracie mowi ile ma stażu na siłce i nie ściemnia ze ćwiczy od roku co potem owocuje tym ze po paru miechach ma powyżej 40 w łapie i cisnie 130 na klate... popatrzcie na ludzi ktorzy chodza na siłkę, na palcach jednej ręki policzysz kozaków a dominuja normalni goście tacy jak założyciel postu co robia swoje i nie ogladaja sie na kolegów z pokłutymi dupami, wg mnie jest tu masa ludzi po koksie, no i wtedy po roku można wygladać jak kozak.
śmiesza mnie te krytyki typu "jak na Xlat to słabo", nie kłuł dupy to moze i słabo...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
J.w- większość postów w dziale doping to pytania o rozpiske saa a w ankiecie 37 mnie lub troche więcej w bicu nie mówiąc o wynikach siłowych,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Ja też myślę, że nie jest źle. Wiadomo, że na masie mięśnie nie są super widoczne.

Niejeden tu się zarzeka, a retencja na twarzach aż bije po oczach. A potem każdy naturalnie ćwiczący wypada blado.

Zmieniony przez - mołodi w dniu 2009-11-06 08:39:38

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sztuka miec 44 w łapce ale wspaniale dopracowany ostatnio przechodziłem obok kebaba i ta paniusia co tam pracuje to zapewne miała 44 w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jak dla mnie jest spoko a jedziecie po ziomku jak po gownie i te teksty widac ze bez koksu chyba mu zazdroscicie wytrwalosci ducha kulturysty sylwetka nie jest wymiary ladnie w gore ida lecz za malo przylozenia do treningu moje zdanie ogolnie jest niezle byczek z ciebie. I czy nie sztuka jest miec 44 w lapie trudno ocenic dla wielu osob tutaj 40 jest poza zasiegiem mozliwosci. pzdr

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286


niestety nie mam narazie wiecej obciazenia wiec jest tylko 140,5 kg ale za to 2 razy. Waga krążków 15,10,5,5,5,5,5,5,5,2.5,2.5,1.25+ gryf 8 kg


wstań i walcz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Sog, pener konkretny z Ciebie.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja aktualna forma str. 13

Następny temat

19L

WHEY premium