SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartek redukcja na wakacje 2020

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4397
Witam.
Bartek mam na imię na forum jestem dosyć długo i podejmowałem się 2 razy tworzenia blogu czy tez dziennika ale wszystko kończyło się na tygodniu z dietą było trochę lepiej lecz nie do końca. Teraz zamierzam się nie poddawać w redukcji jak też w dzienniku.
O swoim dniu będę pisał codziennie pod wieczór będę wstawiał screena z myfitnesspal co jadłem oraz będę się starał robić zdjęcia michy, jeżeli to będzie coś innego oprócz jedzenia ryżu piersi, płatków, czy tez nabiału, zdjęcia sylwetki będę dodawał co miesiąc A wymiary co 2 tygodnie A raz na 2-3 miesiące będę wstawiał analizę masy ciała.
Trochę o mnie:
Mam wzrostu 197cm A ważę 120,9(tyle było 5.08.2019 bo wtedy zacząłem redukcje), moja historia jest taka że zawsze mialem nadmiar tkanki tłuszczowej najwięcej wazylem 135 kg a wtedy powiedziałem dość zacząłem się odchudzać, ale robiłem to bez głowy i jadłem 1000 kcal więc byłem ciągle nie wyspany, zmęczony lecz schudlem do 105 później tyłem i znowu chudlem, przez co moim zdaniem mój metabolizm jest na słabym poziomie , dlatego redukcje zaczynam od 2700 kcal ponieważ jak miałem 3000kcal nie chudlem A tyłem. Narazie nie robię zacnych aerobow oprócz sędziowania raz na jakiś czas w weekend. Chciałbym dodać że narazie mam kontuzję zwyrodnienie stawu skokowego ( lecz do tego się przyzwyczaiłem i nie odczuwam aż tak bolu ale teraz mam już wizytę u lekarza i będę to leczył, oraz mam mocno zbity bark i to mi przeszkadza w siłowych wynikach czy tez mocnych treningach mimo że nigdy nie miałem dużo sił
Wymiary
waga: 120,9
Wzrost: 197
Tkanka tluszczowa: 30,8%
Biceps: 37
Obwód pasa: 106
Obwód na wysokości pępka: 114
Udo:73
Lydka: 43
Klatka piersiowa: 113
Dieta:
2700 kcal ponieważ metabolizm mam do bani
Białko na wysokości 2 kg na masę ciala czyli 240 g
Tłuszcz 25% całego Apotrzebowanja więc 75g
Wedlowodany to reszte zapotrzebowanja wiec 266
Kalorie liczę nie jestem zawodowcem wiec nie jem tylko czysto bo wpadnie troche czekolady czy tez innych rzeczy , jestem zwolennikiem diety ifym :)

Zmieniony przez - bartek1605 w dniu 2019-08-14 18:45:49

Zmieniony przez - bartek1605 w dniu 2019-08-14 18:56:41

Zmieniony przez - bartek1605 w dniu 2019-08-14 18:59:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26413 Napisanych postów 261470 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1335942
Witamy w dziale
Nie myślałeś ruszyć na siłownię??

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4397
Witam, dzisiaj dzień bez treningu bo niestety za późno wstalem (po nocce) i silownia była już zamknięta, miski dzisiaj nie będę spisywał bo nie liczyłem bo byłem u mamusi na obiadku ale nie jadłem tłusto i napewno w komórkach się zmiescilem tylko jeszcze dzisiaj zjem twaróg z dżemem, a co do siłowni to chodzę 4 razy w tygodniu tylko tak jak pisalem jeszcze bez aerobow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26413 Napisanych postów 261470 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1335942
A to zmienia postac rzeczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam wczoraj wszystko według planu A więc dieta trzymana jak i trening zrobiony na 100% , niestety nie miałem czasu wrzucić nic wczoraj bo byłem w kinie na filmie pewnego razu w Hollywood. Film nawet spoko tylko pierwsze 30 minut nie zrozumiale, aby zrozumieć ten film trzeba poznać historię żony Polańskiego. Wie ktoś jak wrzucić co sie jadło z myfitnesspal??? Bo chciałbym pokazać co jadam A nie chce robić pricescreen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj cały dzień w pracy A jutro z samego rana sędziowanie więc nie będę miał czasu na sprawdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj cały dzień w pracy A jutro z samego rana sędziowanie więc nie będę miał czasu na sprawdzenie wagi i obwodów i w poniedziałek też cały dzień w pracy wiec wszystko przesuwam na następną niedzielę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 35 dni Przeczytanych tematów 19
Powodzenia! Wygląda fajnie, choć ja ucinałbym systematycznie cukry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Wazne że jest systematyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam wczoraj nie miałem czasu wkleić ponieważ jak wróciłem z pracy to odrazu pojechałem sędziowac więc dzień bez treningu siłowego ale troszeczkę było pobiegane dieta trzymana w 100% mimo że wstawiam dzień jedzenia z kaloriami 2300 ale zjadłem jeszcze 2 babeczki własnej roboty które sam robiłem i kalorie oraz makro idealnie się pokryły:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
A co tam za babeczki robisz??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[blog] Kobieta Na Bombie vel natalijka - dziennik 2

aerofull